Airfel Teknik Servis

Airfel Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Airfel Teknik Servisi


Airfel Servis Arıza Kayıt

Ardahan Bartın Karabük Kilis


Airfel bir Türk markası olarak 1999 yılında klima ekipmanları ithalatı yaparak sektöre adım atmış, kendi üretim tesislerini kurarak portföyünü geliştirmiştir. 2011 yılında Japon iklimlendirme sistemleri üreticisi DAIKIN tarafından satın alınmış olan Airfel markasının Hendek tesislerinde hem Daikin hem de Airfel ısıtma ve soğutma sistemleri üretilmektedir. Airfel Daikin, 6 bölge müdürlüğü, 170 bayi, 500 satış noktası ve 500'den fazla Airfel Servisi ile geniş bir hizmet ağına sahiptir.


Airfel Kombi Arıza Nedenleri


Uzun ömürlülük, dayanıklılık ve verimlilik kriterlerinde üretilen herhangi bir kombi gibi Airfel kombi cihazınızda veya sisteminizde potansiyel arızalar mümkündür. Arıza nedenleri arasında termostat sorunları, sızıntı yapan conta veya iç bileşenler, radyatör panellerindeki tortu ve kir birikintileri ilk sıralarda yer alır. Bu ve benzeri sorunlar için Airfel Kombi Servisi teknik desteği alınmalıdır. Gaz, elektrik ve su kombinasyonu, yüksek teknik bilgi gerektirir, kişisel bir müdahale de bulunulması son derece tehlikelidir.


Airfel Klima Arıza Nedenleri


Klimanız birdenbire durdurduğunda, bunun nedeni atmış bir sigorta veya tetiklenen devre kesici kadar basit bir şey olabilir. Airfel klimanızla ilgili birçok sorun, profesyonel bir Airfel Klima Servisi teknisyenine ihtiyaç duyacak olsa da, bazen basit sorunları kendinizin gidermesi de mümkündür.


- Klimanız Açılmıyor mu? Önce kondansatörün çalışıp çalışmadığını belirlemek için dış ünitenizi kontrol edin. Ünitenin fişinin takılı, sigortasının normal, termostatınızın doğru ayarlandığını gözden geçirin. Termostatınızı 5-10 derece düşürün, klimanız hala açılmıyorsa motor veya kompresör ile ilgili ciddi bir sorun olabilir.
- Klimanız soğutmuyor mu? Nedeni kirli veya tıkalı bir hava yoğunlaştırıcınız olabilir. İlk adımınız, dış üniteyi kontrol etmek ve etrafını temizlemektir. Ardından, filtrenizi kontrol edin, çoğu zaman, kirli filtreler havayı evaporatör bobinine sınırladığında, bobin donabilir, klimanız soğutmaz.
- Klimanız evinizi yeterince soğutmuyor mu? Ortalama sistem, dış ve iç sıcaklık arasındaki 20-25 derece sıcaklık farkını koruyabilmelidir. Her şey normal seyrederken klimanızın performansı düşmeye devam ediyorsa ve dış ünitenizde buzlanma görürseniz, klimanızı kapatın ve bir Airfel Teknik Servisi profesyoneli arayın.


Airfel Kazan Arızaları Neden Olur?


Kazanlar, ev tipi ve ticari tip olmak üzere farklı sıcak su ihtiyacını karşılamak için farklı boyutlarda üretilir. Kullanım süresi ve su miktarına bağlı olarak zamanla aşınma, korozyon, tortu birikmesi nedeniyle arızalar meydana gelebilir. Kazanınızda su sızıntısı varsa, su ısınmıyorsa veya pilot ışığı yanmıyorsa sadece Airfel Kazan Servisi uzmanlarının tamir edebileceği mekanik bir arıza söz konusudur.


Isıtma ve soğutma sistemlerinizde gelecekteki sorunlardan kaçınmak için, yıllık bakım planınızı ayarlamanızı öneririz. Klima, kombi, kazan sistemleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız ve sorularınız için Airfel Özel Servisi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin