Powerwash Teknik Servis

Powerwash ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Powerwash Teknik Servisi


Powerwash Servis Arıza Kayıt

Balıkesir Gaziantep Kahramanmaraş Şanlıurfa


Powerwash markasına sahip olan üründe farklı sebeplere bağlı olarak arızalar yaşanabilir. Bu arızaların çözümünde ise konusunda uzman olan kişilerden destek alınması ürünün kullanımı açısından son derece önemlidir. Powerwash servisi sunan firmaların seçiminde uzman olan ve gerekli donanıma sahip olan firmadan destek alınması üründe aynı arıza kaynaklı sorunun uzun bir süre yaşanmamasına sebep olur.


Powerwash süpürgeleri farklı model seçimleri ile karşımıza çıkıyor. Bu model seçenekleri arasından sizin için en uygun olan tercihi yapmanız yeterlidir. Birçok farklı markanın sunduğu ürünlerde de aynı arızalar yaşanabiliyor. Bu arızaların çözümünde özel servis hizmetinden yararlanarak çözüme ulaşım sağlayabilirsiniz.


Powerwash Süpürge Arızası Neden Oluşur?


Powerwash markasına ait olan ürün arızası farklı nedenlere bağlı olarak gerçekleşebilir. Bu arızanın yaşanması elektrik akımı ya da kullanıma bağlı olarak yaşanan herhangi bir sorundan dolayı olabilir. Çözümünde ise mutlaka uzman kişilerden destek alınması gerekir.


Powerwash süpürge servisi sunan firmalardan destek alabilirsiniz. Yaşanan arızanın çözümlenmesinde kısa sürede hizmet sunan firmalar yaşadığınız mağduriyetinde çözüme ulaşmasında etkili olacaktır. Bununla beraber sunulan hizmet sonrasında da garanti sunmakta olan firmaları da tercih ederek daha avantajlı bir seçime yer vermeniz de mümkün.


Powerwash Süpürge Arızasında Teknik Servis Nasıl Seçilir?


Powerwash teknik servisi seçiminde sunulacak olan hizmetin kalitesine dikkat edilmesi son derece önemlidir. Kaliteli hizmeti elde etmek için uzman bir kadroya sahip olunup olunmadığına dikkat edilmesi gerekir. Sadece uzman kadro değil aynı zamanda yedek parça tercihlerinde de kaliteli ürünlere yer verilmesi de ayrıca önem taşıyor.


Powerwash özel servisi tarafından alınacak olan hizmetlerde garanti de uygulanan hizmet ile beraber sunulur. Böylelikle avantajlı ve ayrıcalıklı bir seçime kavuşursunuz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin