Daikin Teknik Servis

Daikin ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Daikin Teknik Servisi


Daikin Servis Arıza Kayıt

Bartın İstanbul Ordu Samsun


Pek çok farklı ürün üretimine destek veren Daikin ürünleri arasında klimalar ve kombiler de yer alıyor. Kaliteli ve farklı ürünlerini kullanıcılara sunan Daikin ürünlerinde herhangi bir arıza yaşadığınız zaman Daikin servisi hizmeti sunan firmalardan destek alabilirsiniz. Bütün kombilerde ve klimalarda olduğu gibi Daikin markalı ürünlerde de arızalar ortaya çıkabilir.


Klimalar ve kombilerde yaşanan sorunlar genellikle düzenli bakımın yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Bu cihazlarda yapılması gereken bakımları profesyonel şekilde yaptırmak istiyorsanız Daikin özel servisi hizmetleri sunan firmalara başvurabilirsiniz.


Daikin Kombiler ve Klimalar Neden Arızalanır?


Daikin kombiler ve klimalar farklı sebeplere bağlı olarak arıza yapabilir. Arızalar genellikle periyodik bakımın yapılmamasından kaynaklansa bile elektrik akımındaki sorunlar, fiziksel darbeler ve zamanla kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlardan da meydana gelebilmektedir. Daikin klima servisi ve Daikin kombi servisi firmaları karşılaştığınız sorunları en hızlı ve en güvenilir şekilde çözebilmektedir.


Markalara özel hizmet sunan bu firmalar uzman kadroları ile sorunlarınızı hallederler. Ancak yine de firma seçiminizi yapacağınız zaman ufak bir araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir. Özellikle yedek parça gereken durumlarda firmanın ikinci el ya da kalitesiz şekilde üretilmiş parçaları kullanmaması gerekmektedir.


Daikin Kombiler ve Klimalara Ne Zaman Bakım Yapılmalıdır?


Daikin kombiler ve klimalar düzenli olarak bakım isteyen ürünlerdir. Düzenli bakımı yapılan bu ürünler diğer bakımı yapılmamış ürünlere göre daha yüksek performans sergileyebilmektedir. Performans artıracak ve aynı zamanda ürünlerin kullanım süresi üzerinde de olumlu sonuçlara yol açabilecek bakım hizmetleri için Daikin teknik servisi hizmeti sunan firmaları sizler de tercih edebilirsiniz. Bakım ve onarım işlemlerinden geçen ürünlerinizi uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.


Daikin Teknik Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Firmalar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız bazı özel detaylara dikkat ederek seçim sürecini daha güvenilir ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. İlk etapta firmaların müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olmasına dikkat etmelisiniz. Müşterileri tarafından olumlu dönüş alan firmalar bakım ve onarım işlemlerinde sizlere daha kaliteli hizmet sunacaktır.


Fiyat karşılaştırması yaparken firmaların hizmet kalitesini de hesaba katmalısınız. Sadece fiyatlara bakarak uygun fiyatlı adı altında kalitesiz hizmet sunan firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Bu firmalardan hizmet aldığınız zaman arızanın kısa bir süre sonra tekrar meydana gelmesine sebep olabilirsiniz. Doğru teknik servis firmalarını seçerek ürünlerinizin ilk günkü gibi kullanılabilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin