Ferroli Teknik Servis

Ferroli ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ferroli Teknik Servisi


Ferroli Servis Arıza Kayıt

Aydın Hatay Karabük Samsun


1955 yılında Dante Ferroli tarafından kurulan İtalyan kazan üreticisi Ferroli, ısıtma cihazları tasarım ve geliştirmesinde öncüdür. Ferroli, yüksek verimli evsel kombi, klima sistemleri, ısıtma kazanları, ticari kazanlar, komple güneş enerjisi sistemleri de dâhil olmak çok çeşitli ısıtma cihazları üretir. 2015 yılında şirketin çoğunluk payı, Oxy Capital ve Attestor Capital'e devredildi, ancak üretimlerde yine Ferroli markası kullanılıyor.


Ferroli Kombi Arıza Yaparsa?


Ferroli kombi modelleri, teknik uzmanlığı, enerji verimliliğini, sağlamlığı ve güvenliği ile tüketici beklentilerinin çoğunluğunu karşılar. Fakat bu, kombinizin sorun çıkarmayacağının garantisi değildir. Değişken su basınçları, korozyon, kötü kullanım, zayıf bakım gibi arıza nedenleri her zaman olabilir. Kombinizden sıcak su alamayabilir veya radyatörleriniz hiç ısınmıyor olabilir. Kombi tamiri ve bakımı Ferroli Kombi Servisi uzmanlığında yapılması gereken profesyonel bir iştir. Cihazınızda bir sorun olduğunda tüm tedbirlerinizi alıp Ferroli Teknik Servisi çağrı merkezini aramanız önerilir.


Ferroli Kazan Sorunları


Kazanınızla ilgili sorunlar makinenin uygun şekilde kurulmamış olmasına ya da kırık bir termostata bağlı olabilir. Genel olarak Ferroli Boyler Servisi gerektiren kazan arızaları, dört kategoriye indirgenebilir:


- Yetersiz su yönetimi; düşük veya yüksek su basıncı kazanınıza zarar verebilir.
- Hatalı kullanım ve bakımsızlık: Normalden fazla veya düşük sıcaklıklarda kullanmak kazan sisteminize zarar verebilir.
- Termal ve metal yorgunluk: Sürekli sıcak su kullanımı metal parçalar üzerinde zamanla kırılganlığa neden olabilir.
- Diğer faktörler (üretim hataları, taşıma hasarı, vb.)


Proses endüstrisindeki programlanmamış kazan arızaları, sadece acil onarımlar için harcanan zaman kaybı değil, aynı zamanda üretim kaybıdır. Ferroli Kazan Servisi olarak arızaların işlerinizi nasıl kesintiye uğrayacağının farkındayız, bu nedenle her hangi bir anda olabilecek kazan arızaları için hazırlıklıyız. Bizi 7/24 arayabilirsiniz.


Klima Arızalanırsa Ne Yapmalı?


Klima sistemleri basit bir soğuk üfleme işlevinden çok daha fazlasını içerir. Bu karmaşık sistemler birçok iç bileşene sahiptir ve herhangi bir parçada aşınma, kırılma, çatlama veya gerginlik, zincirleme reaksiyonlara neden olabilir. Klimanız sıcak üflüyor, hiç çalışmıyor veya klima kanallarından su damlıyorsa Ferroli Klima Servisi veya klima sisteminize göre Ferroli WRF Servisi aramanız için ciddi nedenleriniz var demektir. Cihazınızı güvenli bir şekilde tamir etmeleri için teknik servis personelimizin yeteneklerine güvenebilirsiniz.


Geniş deneyimlerimiz, cihaz ve güvenlik konularını, mekanik ve elektriksel zorlukları anlamamızı sağladı ve bu nedenle her sistemin özelliklerine göre uyarlanmış onarım çözümleri sunuyoruz. Profesyonel Ferroli teknik servisi olarak, müşterilerimize kaliteli hizmetler, sağlıklı ve güvenli bir ortam sunma konusunda garanti verebiliriz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin