Gencinoks Teknik Servis

Gencinoks ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Gencinoks Teknik Servisi


Gencinoks Servis Arıza Kayıt

Edirne Erzincan Gümüşhane Siirt


Gencinoks markalı beyaz eşyalar kolay kolay arızalanmayan ancak netice itibariyle elektronik ürünler olduğu unutulmaması gereken beyaz eşyalardır. Bu sebeple, diğer tüm markalarda olabileceği gibi Gencinoks markalı ürünlerde de bazı özel sebeplerden dolayı arızalar meydana gelebilmektedir. Arıza durumları ortaya çıktığı zaman ise vakit kaybedilmeden Gencinoks servisi hizmeti sunan firmalara başvurulması gerekmektedir.


Gencinoks Özel Teknik Servisi


Gencinoks beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman tek kriterinizin fiyatlandırma olmaması gerekmektedir. Uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmeti sunan firmalara başvurmanız burada büyük bir önem taşımaktadır.


Gencinoks özel servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman ürünlerinizdeki arızalar hızlı bir şekilde analiz edilir ve tarafınıza bilgilendirme yapılır. Fakat firmalar ile çalışmadan önce firmaların herhangi bir işlem öncesinde tarafınıza bilgi vermesini ve sizden onay alması gerektiğini de onlara hatırlatmalısınız. Aksi takdirde sürpriz sonuçlar ve faturalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.


Beyaz Eşya Arızaları Neden Olur?


Beyaz eşyalar genellikle zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak arıza yapabilen eşyalardır. Bununla birlikte elektrik akımında yaşanan ani dalgalanmalar ve fiziksel darbeler de beyaz eşyaların arıza yapmasına sebep olabilir. Arızalı olan ürünlerin çalıştırılması ise kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Bu ürünleri çalıştırdığınız zaman ürünlerinizde kalıcı hasar oluşmasına ve bir daha tamir edilememesine sebep olabilirsiniz. Gencinoks teknik servisi hizmetleri sayesinde sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.


Teknik servis hizmetlerine sadece arıza olduğu zamanlarda değil, aynı zamanda periyodik bakımlar için de başvurmalısınız. Beyaz eşyaların belirli aralıklar ile teknik servisler tarafından incelenerek eksikliklerinin giderilmesi gerekmektedir. Bakım çalışmaları düzenli olarak yapılan ürünler diğer yapılmayan ürünlere göre daha güvenilir ve işlevsel bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin