York Teknik Servis

York ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


York Teknik Servisi


York Servis Arıza Kayıt

Aydın Bitlis Kahramanmaraş Van


1874 yılında kurulan YORK şirketi, 1920'lerin ortalarında, 273 kg ağırlığındaki ilk klimasını üretti. O zamandan itibaren gelişerek büyüyen marka, Johnson Controls tarafından satın alındığında dünyanın en büyük klima, ısıtma ve soğutma makineleri üreticisi idi. Halen marka değeri korunarak YORK klima sistemleri üretiliyor. Tüketici tarafında popüler olan markaya YORK klima servisi olarak hizmetlerimiz sürüyor.


Doğru YORK Merkezi Klima Sistemi Nasıl Seçilir?


Klimalar, sistem ve teknolojilerine göre birçok gruba ayrılır. Genel olarak bir odayı serinletmek için bir split klima yeterli olurken büyük bir komplex için birçok klima model ve teknolojilerinin bir kombinasyonu kullanılabilir. Yeni bir sistem öncesi YORK teknik servisi uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi almanızı öneririz.


Split klimalar: Evsel ve hafif ticari kullanıma uygun, en yaygın YORK merkezi klima türüdür. İç mekânda havadan ısıyı ve nemi uzaklaştıran evaporatör, evin dışında, ısıyı veren kondenser ve iki bobin arasında soğutucu akışkan pompalayan kompresörü içerir. Bu tip bir sistem küçük bir ev için en ekonomik ve verimli olanıdır.


Kanalsız mini split klimalar: Temel bir split sistem gibidir. Kanalsız mini ayrık sistemlerin ana avantajı, kanal döşemesi yapmak için duvarları kırmadan monte edilmeleridir.


Çok kanallı klimalar: Evaporatör, kondenser ve kompresörü tek bir ünitede birleştirir. Bu tip klima uygun YORK VRF servisi kurulumu ile çoğu binalarda kullanılabilir. Birçok ısıtma sistemi ile birleştirildiğinde, binanın içinde ayrı bir kombi ihtiyacını ortadan kaldırır.


En Hızlı ve Etkili YORK Klima Servisi


YORK marka klimalar dâhil, soğutma sistemleri üzerine ihtisas yapmış, işine saygılı bir YORK özel servisi organizasyonuna sahibiz. Ekibimiz tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek bilgilerini günceller. Teknisyenlerimiz, klima tamiri ve bakımı söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde klima sorununun çözümüne odaklıdır. Klimanızda bir aksaklık gördüğünüzde bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda adresinizde olacak, bilgili, tecrübeli ve yetenekli YORK servisi uzmanlarımızın yaptığı işten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin