Hobart Teknik Servis

Hobart ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Hobart Teknik Servisi


Hobart Servis Arıza Kayıt

Bingöl Çanakkale Edirne Yozgat


Hobart, bulaşık yıkama, yemek pişirme, yiyecek hazırlama, atık azaltma, gıda tartma ve paketleme için cihazlar üreten bir şirkettir. 1897 yılında ABD Miami'de kurulan Hobart, en deneyimli Hobart beyaz eşya servisi ağı tarafından desteklenen beyaz eşyalarda premium donanımlar sunarak ticari ve kurumsal gıda hizmeti ve gıda perakende uzmanlarına, güvenebilecekleri ürünler hazırlar. Hobart, ITW Food Equipment Grup'un bir parçasıdır. ITW, dünyanın önde gelen çeşitli uzmanlaşmış endüstriyel ekipman, sarf malzeme ve ilgili hizmet işletmeleri üreticilerinden biridir.


HOBART Endüstriyel Mutfak Aletleri


Teknoloji yeniliği, operasyonel mükemmellik ve üstün Hobart servisi müşteri hizmeti ile endüstriyel mutfak aletleri endüstrisine liderlik eden Hobart markasının; endüstriyel bulaşık makineleri, endüstriyel pişirme cihazları, endüstriyel yiyecek hazırlama cihazları ve tartı ve paketleme cihazları kategorilerinde ürünleri bulunur:


- Hobart Endüstriyel Pişirme Cihazları: Konveksiyonlu fırınlar, yiyecek buharlama makineleri, ekmek kızartma makineleri.
- Hobart Endüstriyel Bulaşık Makineleri: Uçuş tipi bulaşık makinesi, konveyör tipi bulaşık makinesi, kapı tipi bulaşık makinesi, tezgahaltı bulaşık makinesi ve bardak yıkama makinesi.
- Yiyecek Hazırlama Cihazları: Mikserler, mutfak robotları, gıda dilimleyicileri, gıda işlemcileri, et testereleri, öğütücüler, kıyıcılar.
- Tartı ve Paketleme Cihazları: Tartma ve fiyat hesaplama ölçekli teraziler, ürün sarma cihazları.


Hobart Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi


Restoran, kafe, otel, tatil köyleri gibi yeme-içme sirkülâsyonunun fazla olduğu işletmelerin tercih ettiği bir marka olan Hobart için Hobart teknik servisi makine ve ekipman sistemlerini içeren sorun giderme, bakım ve onarım işlerini gerçekleştiriyoruz. Hidrolik, pnömatik, robotik, elektrik, elektronik, mekanik, buhar kontrolleri ve motor kontrollerini içeren teknik servis hizmetlerimizde alanında uzman teknisyenlerimiz yer alır. Hobart özel servisi, herhangi bir sorun olduğunda tüm makine ve cihazlarınızın gerekli tamirini titizlikle tamamlayabilir, ayrıca tesisinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir endüstriyel mutfak cihazları bakım programı uyarlamanıza yardımcı olabilir. Bizi 7/24 arayabilirsiniz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin