Falke Teknik Servis

Falke ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Falke Teknik Servisi


Falke Servis Arıza Kayıt

Çorum Kırşehir Muğla Şanlıurfa


Baymak, bireysel ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında hizmet veren, kombi ve klima markası olarak birçok evin ve ofisin ısınma ve iklimlendirme ihtiyacını karşılayan ünlü bir kombi markasıdır. İklimlendirme sektöründe 50 yıldan uzun süren tecrübesi ve birbirinden kullanışlı kazan, kombi, klima, su ısıtıcıları Türkiye’nin önde gelen üretici firmalarından birisidir. Marka tarafından üretilen Baymak Falke servis ağı ile bakım ve tamir gereken durumlarda en kısa sürede müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verme özelliğine sahip bir kombi modelidir.


Falke Kombi Arıza Nedenleri Nelerdir


Falke kombi kullanıma bağlı olarak ya da teknik bir sorundan kaynaklı arıza yapabilir. Böyle bir durumda mutlaka falke teknik servisi ile iletişim kurulmalı, cihaz profesyonel teknik servis elemanlarınca tamir edilmelidir. Kombi yolunda gitmeyen bir durum olduğunda otomatik olarak; E01, E02, E03, E04...gibi kodlar göndererek kullanıcıyı uyarır. Ateşleme, elektrik aksamı, kazan, ısıtma, su basıncı, sensör... gibi parçalara bağlı olarak ortaya çıkan bu kodlar ancak falke özel servisi tarafından giderilebilir.


Falke Kombi Arıza Kodları ve Anlamları Nelerdir


Falke kombilerde görülen arıza kodlarından E01 kombinin ateşleme görevini yerine getiremediğini gösterir. E02 ise kombinin aşırı ısındığını işaret eder. E03 cihaz suyunun fazla ısındığını, bununla ilgili aksamda bir problem olduğunu gösteren bir arıza kodudur. Kalorifer sensöründe bir arıza olması halinde ise kombi E05 kodunu verir. Farklı problemler için farklı arıza kodları gönderen kombinin problemi ancak falke kombi servisi tarafından tespit edilebilir.


Falke Klima ve Kazan Modellerinde Periyodik Bakım Gerekli midir


Baymak Falke klima ve kazan modelleri de markanın tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Markaya ait ürünler, yıllık bakımları düzenli olarak yapıldığında uzun yıllar ilk günkü performans ile çalışır. Bu tür cihazlarda küçük problemlerin daha büyük arızalara sebebiyet vermemesi için periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Klima bakım ve onarım hizmetleri için Falke klima servisi ile kazan bakım ve onarım hizmeti içinse Falke kazan servisi ile iletişim kurulmalıdır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin