Rowenta Teknik Servis

Rowenta ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Rowenta Teknik Servisi


Rowenta Servis Arıza Kayıt

Hatay Konya Kütahya Yozgat


Robert Weintraud tarafından kurulan, (ofis malzemeleri, tütün aksesuarları, lambalar ve saatler üreten) Weintraud & Co GmbH adlı şirketin 1909 yılında doğan markası olan ROWENTA, Alman küçük ev aletleri üreticisidir. 1988'den beri küresel Fransız Groupe SEB'nin çatısı altındadır. Buhar ve ısı konusunda uzmanlaşan Rowenta, elektrikli süpürgeler, ütüler, saç kurutucular gibi evsel kullanıma yönelik ürünleri ile tanınır. Pratik, şık ve teknoloji odaklı kaliteli ürünler yaratmasıyla ünlüdür. Rowenta, 10 yıldan uzun bir süredir, eko-akıllı ürün tasarımlarında iddialı ev aletleri üretiyor.


ROWENTA Süpürge Arıza Nedenleri


Çoğu zaman, yoğun çalışma şartları olan tüm elektrik süpürgeleri herhangi bir zamanda basit bir nedenden arızalanabilir. Eylemi yaparken elektrikli süpürge sorununu bulmak oldukça kolaydır, fakat entegre parçalarında bir problem varsa, profesyonel ROWENTA teknik servisi yardımı almak gerekebilir.


Elektrikli süpürge emiş-vakum yetersizliği: Tıkanmış bir filtre, vakum yetersizliğine neden olabilir. Bu parça kolayca çıkarılabilir, kontrol edilebilir ve tamamen temizlenebilir. Filtrede daha fazla hasar varsa, değiştirilmelidir. 


Gürültülü ve titreşimli çalışma: Çoğu durumda, motor alanına döküntü parçalar girdiğinde ve tıkanmalara neden olduğunda ortaya çıkar. Oldukça sık karşılaşılan bu durum süpürgenin çalıştırıldığı sırada motor fanına zarar verir ve gürültüye neden olabilir. Kırık fanların ROWENTA servisi tarafından değiştirilmesi gerekebilir.


Çalışmayan elektrikli süpürge motoru: Cihazın elektronik kontrol panosu yanmış olabilir. Güç ışığının temizleyicide görüntülendiği ancak motorun çalışmadığı durumlarda, yanmış bir termik sigorta olasılığı vardır. Bu, motora giden güç kaynağını kesecektir. En kötü durumda, bir motor arızası olduğunu gösterir. 


ROWENTA Süpürge Tamir ve Bakımı


Genelde, çoğu arıza süpürgedeki belirli bileşenlerle ilgilidir ve yeterli özen göstererek cihazınızla ilgili ciddi sorunları önleyebilirsiniz. Önleyemediğiniz tüm sorunlar için ROWENTA özel servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Rowenta süpürge modellerinin tüm özellikleri, performansları ve olası arızaları hakkında tecrübeli ve eğitimli teknik servisimiz hızlı tamir ve bakım prosedürleri ile yeniden cihazınızdan maksimum verim almanıza yardımcı olabilir.


Rowenta süpürge servisi düzenli bakımı motor ömrünü korur:


- Süpürge motor bakımı: Fırçalar ve süpürge motorunun düzenli bakımı ömrünü iki katına çıkarabilir.
- Basınçlı hava süpürgeleri: Hareketli parçaları olmayan basınçlı hava süpürgelerinde bile, zaman zaman susturucu köpüklerin değiştirilmesi gerekir.
- Filtre Bakımı: Özellikle ince tozların toplanması sırasında motorun ömrünü ve verimliliğini önemli ölçüde artıracaktır.
- Yerinde Bakım: Çoğu durumda ünitelerin çıkarılması nedeniyle maliyetli aksama süreleri olmadan servis ve bakımları yapılabilir.


Rowenta süpürge tamir ve bakımı ihtiyacınız olduğunda uzman teknik servis talebi için müşteri temsimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin