Fantom Teknik Servis

Fantom ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Fantom Teknik Servisi


Fantom Servis Arıza Kayıt

Gümüşhane Kilis Mardin Şırnak


Süpürgelerin kullanımında yaşanan bazı sorunlar sonrasında arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar düzenli bakım yapılmamasından dolayı da kaynaklanabilmektedir. Fantom markası tarafından sunulan ürünler arasındaki süpürgelerde yaşanan sorunlardan sonra vakit kaybetmeden Fantom servisi hizmeti sunan firmalardan destek alınması gerekmektedir.


Fantom Teknik Servisi Firmaları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Fantom süpürge servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman ise bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekir. Seçimlerde sadece süpürge arızalarında destek alabileceğiniz firmaları değil aynı zamanda bakım hizmetlerine de yer açan firmalara yer vermeniz tavsiye edilmektedir.


Fantom özel servisi hizmeti sunan firma tercihlerinizi yaparken alanında uzman olan personeller ile çalışmalarını sürdüren firmaları tercih etmelisiniz. Fantom markasına ait olan süpürgelerdeki arızaları hızlı bir şekilde onarabilecek personeller ile çalışan firmalar daha kısa sürede güvenilir bir şekilde sizi çözüme götürecektir. Firmaları yalnızca arızalar için değil aynı zamanda bakım işlemleri için de tercih edebilirsiniz. Bakımını yaptırdığınız süpürgelerinizi daha uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.


Fantom markalı süpürgeler diğer kombilerde yaşanan sorunlar ile aynı sebeplerden dolayı arızalanmaktadır. Özellikle periyodik bakımı yapılmayan süpürgelerde arızalar daha sık meydana gelmektedir. Düzenli bakımı yapılmış olan süpürgeler daha güvenilir ve sorunsuz şekilde çalışırken aynı zamanda arızalanmaların da daha az görüldüğü süpürgelerdir. Periyodik bakımlar ürünün performansını artırmaya yarayan ve ürünün kullanım süresinin daha uzun olabilmesini de sağlayan bakımlardır.


Fantom Süpürge Bakımı Ne Zaman Yapılır?


Fantom teknik servisi hizmetlerinden yararlanmadan önce süpürgenizde arıza olduğundan emin olmalısınız. Süpürgeler bazen iç bölümlerinin dolmasından ya da elektrik akımı kaynaklı sorunlardan dolayı arızalı gibi gözükebilir.


Süpürgeler fiziksel darbe aldıkları zaman da arızalanabilir. Bu tür durumlarda ürünü kullanmaya devam etmek yerine teknik servis hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir. Arızalı bir şekilde kullanacağınız ürünlerde kalıcı hasar ortaya çıkabilir ve teknik servisler bu sorunları çözemeyebilirler.


Profesyonel Fantom Teknik Servisi Firmaları


Firma seçiminizi yaparken ve bütçenize uygun bir teknik servis firması ararken kaliteli hizmet alabileceğinizden emin olduğunuz firmaları tercih etmelisiniz. Ayrıca firmanın müşterilerinden olumlu geri dönüş almış olması da firmaya güvenmenizi gösteren ufak bir işaret olacaktır.


Bu detaylara dikkat ederek Fantom markalı süpürgelerinizi teknik servislere verdiğiniz zaman en hızlı ve en güvenilir şekilde sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sizler de sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizi daha uzun süre boyunca işlevsel bir şekilde kullanmak istiyorsanız teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin