Ebitt Teknik Servis

Ebitt Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ebitt Teknik Servisi


Ebitt Servis Arıza Kayıt

Ağrı Hakkari Malatya Tokat


Ebitt markası pompa ve hidrofor üretiminde kaliteli tercihlere yer veren firmalar içinde bulunuyor. Kaliteli ürünlerin yer aldığı listesinden seçim yaparken ihtiyacınıza en uygun olan tercihi belirleyerek ürün alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.


İş alanında ya da kişisel kullanım ihtiyacınıza yönelik olarak yapacağınız ürün alımınız sonrasında yaşanabilecek arızaların çözümünde ise Ebitt servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ebitt markasının ürünleri ile ilgili deneyime sahip olan ekip tarafından alınacak olan hizmet ile ürün arıza çözümünü kısa sürede elde etmenin da avantajlarını elde edebilirsiniz.


Ebitt Ürünlerinde Arıza Neden Oluşur?


Ebitt markası kaliteli seçimler ile piyasaya ürün sunan markalar arasında yer alıyor. Ebitt markasına sahip olan ürünlerde karşılaşılacak olan arızaların çözümünde Ebitt teknik servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hizmet alımınız için ürün arızasını teknik servise detaylı olarak bildirmeniz önemlidir.


Ebitt hidrofor servisi hizmeti ile ilgili olarak üründe yaşanan sorun hakkında çok sesli çalışıyor, çalışmıyor, hava üflüyor ya da su basmıyor gibi arızaları net olarak belirtebilirsiniz. Bu sayede sorun çözümü ile ilgili olarak ekip hazırlıklı olacaktır. Aynı zamanda Ebitt pompa servisi hizmeti alımında da aynı şekilde arızanın ne olduğu hakkında bilgi vermeniz önerilir. Ürün arızaları kullanıcı hatasına bağlı olarak yaşanabildiği gibi üründen kaynaklanan bir sorun ile de yaşanabilir. Çözüm için konusunda uzman olan kişilerden yararlanılması tavsiye edilir.


Ebitt Ürün Arızasında Teknik Servis Hizmeti


Ebitt ürünlerinde karşılaşılan sorunların çözümünde uzman kişilerden destek alınması ürün arızasının çözümünde avantaj sağlayacaktır. Ebitt özel servisi hizmetini alarak ürün arızasının çözümünün yanı sıra ürün bakımını da gerçekleştirmenin ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Farklı model tercihlerine sahip olan ürünler ile ilgili bilgi ve deneyime sahip olan uzman ekip kısa sürede sorunun çözümüne ulaşacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin