Lambert Teknik Servis

Lambert ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Lambert Teknik Servisi


Lambert Servis Arıza Kayıt

Aksaray Amasya Burdur Van


Konutlarda ısınma ve sıcak su amacı ile kullanılan kombilerde aranılan ilk özellik yüksek performans ve enerji tasarrufudur. Baymak güvencesi ile üretilen Lambert marka kombilerde kullanılan yeni nesil pompa düşük elektrik enerjisi kullanma özelliğine sahiptir ve önemli oranda enerji tasarrufu sağlar. Bunun yanında kaliteli ısınma sağlayan Lambert kombi modellerinde zaman zaman çeşitli arızalar da görülebilir. Kombinin çalışması ile ilgili ortaya çıkan arızalarda Lambert servisi ile görüşülerek profesyonel teknik ekip talep edilmelidir.


Lambert Teknik Servisi Neden Tercih Edilmeli


Yoğuşmalı kombiler özel bir çalışma sistemine sahip cihazlardır. Bu cihazlarda ortaya çıkan arızalar ancak kombi alanında uzmanlaşmış ekipler tarafından giderilebilir. Lambert teknik servisi alanında uzman kadrosu ile kombinin aksayan ya da sorun çıkaran aksamını kolayca tespit ederek arızanın kaynağını bulur ve sona erdirir. Garantili servis hizmeti ile hem bütçenizi hem de cihazınızı koruma altına alan Lambert kombi servisi yoğuşmalı kombi arızalarını giderecek donanıma sahiptir. Orijinal yedek parça temini sağlayan teknik servis uygun fiyatlarla hizmet verdiği için tercih edilmelidir.


Yoğuşmalı Kombi Arızaları Nelerdir


Yoğuşmalı kombilerde tesisat suyu basıncı yeterli olmadığında kombi arıza kodu verir. Eğer kullanma kılavuzunda belirtilen şeyler yapıldığı halde problem devam ediyorsa mutlaka servis çağrılmalıdır. Hermetik bacalı kombilerin çalışabilmesi için gerekli olan oksijen baca yolu ile dışarıdan alınır. Kombinin tozlanması sesli çalışmasına neden olur. Kombinin yıllık periyodik bakımı Lambert özel servisi tarafından yapılmalıdır. Özellikle kombinin yoğun kullanıldığı kış mevsiminden önce bakım yapılması enerji tasarrufunun yanı sıra cihazın ömrünü uzatması nedeniyle de gereklidir.


Kullanıcıya Bağlı Kombi Arızaları Nelerdir


Tüm cihazlarda olduğu gibi kombilerde de kullanıcıya bağlı olarak gelişen arızalar vardır. Kombiyi vana kapalı iken kullanmak, cihazı dona karşı korunaklı bir yer yerine dona açık bir mekana monte etmek, elektrik kesintilerinde voltaj dalgalanmalarına karşı cihazı kapatmamak... gibi nedenlerle cihazda kullanıcıya bağlı arızalar ortaya çıkabilir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin