Cleanvac Teknik Servis

Cleanvac ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Cleanvac Teknik Servisi


Cleanvac Servis Arıza Kayıt

Bursa Hatay Mersin Sinop


Cleanvac bir Tektem Makine markasıdır. 30 yıldır temizlik sektöründe faaliyet gösteren şirket, halı yıkama makineleri, sanayi tip süpürgeler, basınçlı yıkama makineleri, sert zemin temizleme otomatları, sokak süpürme araçları, akülü yük ve yolcu taşıma araçları tasarım ve üretimini gerçekleştirir. Birçok dağıtım ağı, keşif ekibi ve satış sonrası Cleanvac Servisi destek hizmeti ile marka bilinirliği yüksek bir markadır.


Endüstriyel Elektrik Süpürgeleri ve Buharlı Temizleyiciler Nasıl Kullanılmalı?


Profesyonel temizlik makineleri, ağır ticari ve endüstriyel kullanım için ideal olarak tasarlanmıştır. Bu makineler, kir, mantar, küf, toz, bakteri ve diğer maddeleri temizledikleri ve dezenfekte ettikleri için yiyecek, içecek ve diğer sektörlerde daha temiz ve daha güvenli yüzeyler oluştururlar. Endüstriyel süpürgeler bir işletme için elzemdir, Cleanvac Teknik Servisi tavsiyelerine uyularak kullanım ve düzenli bakım ile kesintisiz performans alınabilir. Uygun temizleme yöntemi seçmek, uygun temizlik zamanı ve çevresel etki düşünülmelidir.


Cleanvac Profesyonel Temizlik Makineleri Bakımı Nasıl Yapılır?


Temizlik makinenizden maksimum performans almak için Cleanvac Süpürge Servisi bakım programına dâhil etmeniz önerilir. Profesyonel temizlik araçlarının bakım işlemlerinde genellikle şu işlemler yapılır:


- Yağ ve gres artıklarının giderilmesi
- Motorların temizlenmesi ve yağdan arındırılması
- Filtrelerin ve havalandırma ızgaralarının temizliği
- Elektrik panolarının kuru buharla temizlenmesi
- Makinenin kaporta ve mekanik parçalarının yağdan arındırılması ve parlatılması
- Zemin temizleme testi


En Yakın Cleanvac Teknik Servisi


Endüstriyel temizlik makineleri arıza yaptığında veya performansı zayıfladığında, aksayan çalışma rutininiz için endişelerinizi anlıyoruz. Bu nedenle Cleanvac Özel Servisi olarak geniş bir hizmet ağına hızlı ulaşabilecek bir tamir ve bakım organizasyonu geliştirdik. Amacımız profesyonel teknik servis ekibimizle, size en kısa zamanda ulaşarak, süpürge arıza tamiri ve bakımı için en hızlı şekilde yardımcı olmaktır. Bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin