Altus Teknik Servis

Altus ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Altus Teknik Servisi


Altus Servis Arıza Kayıt

Bilecik Çankırı Kırklareli Şanlıurfa


ALTUS, KOÇ Grubu'na ait ARÇELİK A.Ş bünyesinde yer alan tüketici ev cihazları, tüketici elektroniği alanında ürünler geliştiren genç bir markadır. Beyaz eşya, TV, süpürge, klima, kombi, küçük ev aletleri dâhil pek çok ürün yelpazesine sahiptir. Tüketicilerine uygun fiyatlı ürünleri ile hitap eden ALTUS Servis Hizmetlerindeki başarısı ile de takdir topluyor. Altus, Arçelik, Beko, Grundig gibi kardeş markaları ile birlikte aynı servis prosedürlerini içeriyor ve aynı Altus Teknik Servisi hizmet kalitesine sahip olabiliyor.


ALTUS Süpürge Arıza Tamiri ve Bakımı


Altus markasının iddialı olduğu ürünlerden biri de elektrikli süpürgelerdir. Toz torbalı/toz torbasız elektrikli süpürge, dikey elektrikli süpürge gibi farklı alternatifleri ile kompakt, işlevsel, yüksek performanslı ürünlerdir. Tüm elektrikli süpürge modellerinde olduğu gibi makineden maksimum performans alabilmek için temizliği ve bakımına dikkat edilmelidir. Yine de çeşitli nedenlerle fiziki veya mekanik arızalar olabilir. Altus Süpürge Servisi herhangi bir arıza veya bakım ihtiyacınız olduğunda profesyonel teknik servis ekibi ile sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olacaktır.


ALTUS TV Modelleri Neden Arızalanır?


Altus televizyonların arızalanması için özel bir neden yoktur, başka bir TV markası için geçerli olan TV arıza nedenleri Altus için de geçerlidir. Düzgün kurulum yapılmamışsa, elektrik veya kablo tesisatı problemleri varsa, aşırı neme maruz kalmışsa veya herhangi bir etken varsa televizyonlar arıza yapabilir. Fakat bunun için endişelenmeniz gerekmez. Yaygın Altus TV Servisi, hızlı ve etkili bir şekilde TV arızalarınızı giderebilir.


Altus Kombi veya Altus Klima Arızalanırsa Ne Yapmalı?


Klimalar sıcak günlerde serinletme ihtiyacımızı, kombilerse yaz/kış sıcak su ihtiyacımızı karşılayan yüzyılın en iyi icatlarındandır. Kombi ve klima sistemleri, nispeten karmaşıktır. Uzman olmayan birisi için "Kombi neden arızalanır?", "Klima neden arızalanır?" sorularına cevap bulmak zordur. Kombi cihazınızda herhangi bir sorun yaşadığınızda Altus Kombi Servisi, klimanızda arıza belirtisi gördüğünüzde ise Altus Klima Servisi ile iletişime geçmeniz en doğrusudur. Bu sizin güvenliğiniz, cihazın akıbeti ve cihaz verimliliği için önemlidir.


En Yakın Altus Beyaz Eşya Servisi Nerede?


Altus, bireysel tüketime yönelik beyaz eşyalar, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, kombiler ve küçük ev aletlerinden oluşan çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başta İstanbul olmak üzere Altus Teknik Servis noktaları İzmit, Ankara ve Bursa dâhil pek çok ilde hizmet verir. 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezi çoğu zaman aynı gün hizmet verebilir. Altus markasına ait arızalı veya bakım yapılması gereken çamaşır makinesi, çamaşır kurutucu, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi herhangi bir Altus cihaz için Altus Beyaz Eşya Servisi noktalarında aynı kalite standartları uygulanır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin