Amana Teknik Servis

Amana ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Amana Teknik Servisi


Amana Servis Arıza Kayıt

Adıyaman Batman Çanakkale Hatay


Ortamdaki ısı değişimleri için kullanılan klimalar sıcak ve soğuk hava elde edilmesini sağlayan ürünlerdir. Amana markalı klimalar da en fazla tercih edilen klimalar arasında yer almaktadır. Amana klimalarınızda da diğer markalarda yaşanabileceği gibi bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tür durumlarda profesyonel teknik servislerden destek almanız tavsiye edilmektedir.


Amana klima servisi almak istediğiniz zaman firmalardan aynı zamanda bakım hizmeti de talep edebilirsiniz. Böylelikle klimaların en temel ihtiyaçları arasında yer alan periyodik bakımlarını da yaptırmış olursunuz. Periyodik bakımı yapılmış olan klimalar diğer klimalara göre daha üst düzey performans elde edebileceğiniz klimalardır.


Konut ve ticari yapılarda kullanılan VRF klimalar için de Amana VRF servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Amana özel servisi hizmeti sunan firmaların büyük bir çoğunluğu ev ve işyeri tipi standart klimalar ile birlikte VRF klimalar için de teknik servis hizmeti sunmaktadır.


Amana Klimalar Neden Arızalanır?


Amana beyaz eşya servisi sizlere klimaların hangi sebeplerden dolayı arızalandığını detaylı bir şekilde anlatacaktır. Ancak servise gitmeden önce klimaların arızalanma sebeplerini bilmenizde de fayda olacaktır. Düzenli bakımı yapılmayan, elektrik akımı sorunu olan ve filtreleri değiştirilmeyen klimalar arızaya yol açabilmektedir.


Amana Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?


Amana klimaların bakımı düzenli aralıklar ile yapılmalıdır. Özellikle mevsim geçişleri söz konusu olduğu zaman mutlaka klima bakımınızı yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Herhangi net bir sayı verebilmek zordur ancak bir yıl içerisinde en az 2 defa periyodik bakım yaptırılması gerekmektedir.


Amana teknik servisi hizmetleri sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman firmaların tecrübeli olmasına ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle aynı sorunun tekrar etmesi gibi problemler ile karşılaşmamış olursunuz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin