Masdaf Teknik Servis

Masdaf ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Masdaf Teknik Servisi


Masdaf Servis Arıza Kayıt

Ankara Çorum İstanbul Muş


1977 yılında Özer Polatoğlu tarafından kurulan MAS Pompa, pompa üretimine başlar ve birkaç yıl içinde seri üretime geçer. 1993 yılında, ayrı bir tesiste basınçlı hidrofor sistemleri imalatı için DAF markasını yaratır. Türkiye'de hidrofor pompası sektöründe yenilikleri ve kaliteli ürünleri ile bilinen başarılı markaya MASDAF servisi olarak destek veriyor, hidrofor pompa tamiri ve bakımı hizmetlerimiz ile marka sürdürülebilirliği ve marka değerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.


MASDAF Hidrofor Pompa Çeşitleri Tamiri ve Bakımı


MASDAF hidrofor pompaları amaç ve işlevine göre birçok çeşit içerir. Uç emme pompaları, sıralı pompalar, çift emişli santrifüj pompalar, booster, yangın pompaları, proses pompaları, karter pompaları, kendinden emişli pompalar, dişli pompaları, dalgıç kanalizasyon ve atıksu pompaları gibi. Tüm ürünlerde oluşabilecek teknik arızalar için MASDAF pompa servisi ve MASDAF hidrofor servisi departmanlarımızdan uzman desteği alabilirsiniz.


Tipik Hidrofor Pompa Arızaları Nelerdir?


Çoğu su pompası, motor, çarklar, giriş ve çıkış bağlantıları ve basınç ölçme cihazı içerir. Hidrofor sistemi için en bariz sorun düşük su basıncıdır. Pompalarda olabilecek bir sorun, suyun uygun basınçla yüksek ve uzak noktalara taşınmasını zorlaştırır veya tamamen engeller. Borular tıkanmış olabilir ya da basınç düşürme vanasının ayarlanması gerekebilir. Düşük su basıncı, yerçekimi, taşıma veya ek sistemlerin sonucuysa, MASDAF teknik servisi, bir su basıncı yükselticisi ile sorunu çözebilir.


MASDAF Hidrofor Pompa Bakımı Neden Önemlidir?


Hidrofor pompasını düzgün çalışır durumda tutmak için pompa bakımı arıza olasılığını azaltır. Onarım gerekse bile bu sorunlar küçük olabilir. Zamanında tamir edilmeyen kötü performans gösteren ekipmanlar, daha fazla zaman ve para kaybı getiren karmaşık sorunlar yaratabilir. Bakım ihtiyacını dikkate almamak, beklenen servis ömrünün sonuna ulaşmadan önce bir pompaya zarar verebilir veya değiştirilmesi gerekebilir. Endüstriyel tesis veya sitenizde hidrofor pompası onarımı, bakımı veya kurulumu gerekiyorsa MASDAF özel servisi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin