Einhell Teknik Servis

Einhell ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Einhell Teknik Servisi


Einhell Servis Arıza Kayıt

Artvin Bilecik Nevşehir Sakarya


Einhell markalı olan ürünlerde kullanıma bağlı olarak bazı sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar aynı zamanda elektrik akımlarındaki dengesizlik sebebiyle de ortaya çıkabilmektedir. Pek çok farklı sebepten dolayı ortaya çıkan bu sorunları giderebilmek için Einhell servisi hizmetleri sunan firmalardan destek alabilirsiniz.


Einhell teknik servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman ürününüzü ilk günkü gibi yüksek performans alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca ürününüzün ömrünü de uzatmış olursunuz.


Einhell Süpürgeler Neden Arızalanır?


Einhell markalı olan ürünler farklı markalarda yaşanan sorunları da yaşayabileceğiniz ürünlerdir. Elektronik cihazlar bazı sebeplere bağlı olarak arıza yapabilir. Burada önemli olan nokta arızaların çözümü için profesyonel destek alınması gerektiğidir. Kendi başınıza çözüm üretmeye kalktığınız zaman cihazlarınıza kalıcı hasar verebilirsiniz.


Einhell süpürge servisi hizmetleri sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman güvenilir olan firmaları tercih etmelisiniz. Firma seçimine dikkat etmediğiniz takdirde aynı arızaların tekrar ettiğini görmeye başlayabilirsiniz. Bu sebeple, müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alan firmaları tercih etmelisiniz.


Einhell Teknik Servisi Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Einhell özel teknik servisi seçiminizi yaparken firmanın personellerinin yeterli uzmanlık derecesine ve tecrübeye sahip olduğundan emin olmalısınız. Personellerin gerekli donanıma sahip olması demek arızanın daha hızlı bir şekilde en sağlıklı biçimde çözüme kavuşması demektir.


Gerçekleştirilecek olan hizmet adına firmanın daha önceki referanslarını da inceleyebilirsiniz. Donanım ve uzmanlığın yanı sıra analiz çalışmalarının ve arıza onarım çalışmalarının tarafınıza raporlanmasını da talep edebileceğiniz firmalara ağırlık vermelisiniz. Bu tür firmalar size sürekli olarak yapılan veya yapılacak olan işlemler hakkında bilgi vererek onayınızı alarak hareket ederler. Böylelikle sürpriz sonuçlar ile karşılaşmamış olursunuz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin