Unox Teknik Servis

Unox ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Unox Teknik Servisi


Unox Servis Arıza Kayıt

Bitlis Manisa Sinop Şanlıurfa


İtalya merkezli UNOX, fırın, ocak, pişirme cihazları üreticisi vizyoner bir markadır. UNOX, büyük mutfaklar, catering zincirleri, fast food, catering, gastronomi, pastaneler gibi büyük platformlardaki kurulumlar için profesyonel fırınlar tasarlar ve üretir. UNOX, kombi fırınlar, konveksiyon fırınları, buhar fırınları gibi çok çeşitli standart ürünlere ek olarak karmaşık ısıl işlem prosesleri için özelleştirilmiş ekipman geliştirmede uzmandır. 


UNOX Fırın Neden Arıza Yapar?


Profesyonel fırınlar, genellikle uzun ömürlüdür, kolay bozulmaz, ancak her fırının birkaç genel arıza nedeni vardır.


Bozuk Termostat: Fırın termometreleri zamanla kırılabilir veya kirlenebilir, bu da fırının ısı ayarlarının bozulmasına neden olabilir. Unox servisi parça değişimi ile daha büyük sorunlar kolaylıkla giderilebilir.


Kirli veya tıkanmış filtreler: Filtreler kir biriktirmek için tasarlanırlar, ancak zamanla aşınırlar. Hava filtreleri tıkanırsa, fırınınızın daha fazla çalışmasına neden olur. Bu ekstra efor, enerji kaybına ve daha hızlı deformasyona neden olabilir. 


Ateşleme sorunu: Pilot lamba/ateşleyici, fırının çok önemli bir bileşenidir. Genellikle pilot ışığın fırında düzgün çalışıp çalışmadığının yılda bir kez Unox beyaz eşya servisi uzmanlarınca kontrol edilmesi iyi bir önlemdir.  


Fan motoru arızası: Fan, aşırı kullanımdan veya tıkanmasından dolayı arızalanabilir. Fanın etkin şekilde çalışmasını sağlamak için temizlenmesi veya bozuk parçaların değişimi gerekebilir.


Profesyonel UNOX Fırın Tamiri ve Bakımı


Ticari fırınlar, profesyonel mutfaklardaki en önemli cihazlardan biridir. İster yeni, ister bir restoran zinciri olsun, hemen her gün kullanılır. Çoğu fırın sorunu, düzenli bakım ve onarım ile önlenebilir. Potansiyel sorunlardan kaçınmak için fırınınızı yılda bir kez Unox servisi bakımından geçirmeyi düşünmelisiniz. Endüstriyel fırınlar konusunda uzman ve deneyimli Unox teknik servisi profesyonellerimiz, tüm fırın arıza ve bakım ihtiyaçlarınız için proaktif çözümler getireceklerdir.


Profesyonel fırın tamiri ve bakımı için Unox özel servisi müşteri temsilcimiz ile hemen İletişime geçebilirsiniz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin