Mayapaz Teknik Servis

Mayapaz ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Mayapaz Teknik Servisi


Mayapaz Servis Arıza Kayıt

Adana Edirne Sakarya Van


1994 yılında kurulmuş olan Maya'nın 2005 yılında oluşturduğu MAYAPAZ (Mayapaz Endüstriyel Mutfak) otel, tatil köyü, restoran gibi hizmet sektörleri için endüstriyel mutfak ekipmanları üreten Türk markasıdır. MAYAPAZ beyaz eşya servisi olarak biz de markaya destek veriyoruz. Mutfak alanında uzman mühendislerin, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makineleri ve markanın tüm ürünlerinin tamir ve bakım gereksinimleri için katkıda bulunuyoruz.


MAYAPAZ Mutfak Cihazları Tamir ve Bakım Servisi


Gıda hizmeti verilen bir işletmede pek çok cihaz kullanılır: Fritöz, ızgara, fırın, buz makineleri, buzdolapları, servis ve teşhir ürünleri, sıcak/soğuk servis üniteleri, bulaşık/bardak yıkama makineleri, kafeterya ekipmanları, ayran makinesi, portakal sıkma makinesi, döner ocakları, sebze doğrama parçalama makineleri... Amaç odaklı tasarlanmış her bir cihaz, farklı teknik özellikler taşır. Bu nedenle endüstriyel mutfak cihazları tamiri ve bakımı konusunda teknik bilgi ve deneyimine güveneceğiniz bir MAYAPAZ teknik servisi ile çalışmak istersiniz.


MAYAPAZ Teknik Servisi


Ticari gıda hizmeti ortamı, en kötü zamanlarda meydana gelebilecek beklenmeyen ekipman arızaları nedeniyle yeterince streslidir. Bize ihtiyacınız olduğunda MAYAPAZ servisi ekibimiz ile orada olacağız. Teknisyenlerimiz en karmaşık mutfak ekipmanları için eğitimli ve sertifikalıdır. Servis teknisyenlerimiz, farklı sorun ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ortak bir hedef ile nazik ve bilgili hizmetler sağlayacaktır. Bir servis şirketi sadece teknisyenleri kadar iyidir!


MAYAPAZ özel servisi personelimiz ile birlikte ihtiyaçlarınızı anlarız ve cihaz arıza sorunlarınızı hızla çözeriz. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz, 24 saat, haftada 7 gün asla kapanmayız. Size uygun gün ve saat için servis programı yaratabiliriz. Ticari mutfak ekipmanlarının onarımı konusunda destek almak için MAYAPAZ servisi müşteri temsilcimizi aradığınızda, cihazlarınıza-ekipmanınıza hizmet veren teknik elemanların bu iş için en iyi teknisyenler olduğundan emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin