Arnica Teknik Servis

Arnica Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Arnica Teknik Servisi


Arnica Servis Arıza Kayıt

Adıyaman Afyon Niğde Osmaniye


Arnica, Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründeki 50 yıllık SENUR A.Ş deneyimi ve güvencesiyle 2001 yılında oluşturulan markadır. 2009 yılında "Tüketici Kalite Ödülü" nü almış olan marka, Türkiye’nin ilk narenciye sıkacağını, ilk katı meyve sıkacağını, ilk mutfak robotunu, ilk halı yıkama makinesini, ilk et kıyma makinesini ve ilk et kıyma mutfak robotunu üretmiştir. Ayrıca tüm Arnica marka su filtreli süpürgelerde bulunan 'Tozu Yok Eden Teknoloji' DWS' i geliştirmiştir.


Teknik Servis Hizmeti Sunduğumuz Arnica Süpürge Çeşitleri ve Özellikleri


Elektrikli süpürge, günümüzde kullanılan en evsel temizlik araçlarından biridir. Arnica markasında olduğu gibi, birçok farklı türde elektrikli süpürge vardır, ancak hepsi bir fan kullanarak negatif basınç oluşturma, emilen kirleri tutma, egzoz havasını temizleme ve sonra serbest bırakma prensibi ile çalışır. Arnica süpürge servisi teknik ekibimiz, markanın eski veya yeni tüm elektrikli süpürge modellerinde bilgili ve tecrübelidir. Arnica Tesla, Arnica Bora, su filtreli süpürgeler, toz torbalı süpürgeler, halı yıkama makineleri, dikey süpürgeler, ıslak kuru süpürgeler, toz torbasız süpürgeler ve sessiz elektrik süpürgesi kategorilerindeki tüm elektrikli süpürge modellerinin tamir ve bakımı için hizmet vermekteyiz.


Arnica Elektrikli Süpürgenizin Ne Zaman Servis İhtiyacı Vardır?


- Arnica elektrikli süpürgenize en az yılda bir servis yapılması tavsiye edilmekle birlikte, aşağıdakiler bir Arnica teknik servisi hizmetinin öncelikli olabileceğini ve gecikmiş olduğunu gösteren bazı belirtilerdir.
- Süpürgeye güç gelmiyor veya kesilmeye devam ediyorsa; bu, sigorta atması veya gevşek bağlantı kadar basit bir şey olabilir. Süpürgeniz aşırı ısınmışsa ve çalışmıyorsa muhtemelen motor arızası vardır.
- Emiş gücünde performans kaybı; tüm kontrollerinize rağmen düzelme görülmüyorsa Arnica servisi filtre değişimi söz konusu olabilir.
- Süpürge normalden daha yüksek veya garip bir ses çıkarıyor veya titreşim yapıyorsa; bu, bükülmüş fan kanatları veya aşınmış yataklar gibi sorunlar ortaya çıkarabilir.
- Süpürgeden gelen yanık kokusu; torbayı / filtreyi değiştirdikten sonra bile süpürgenizden gelen kokular, özellikle de yanık kokuları dikkat edilmesi gereken mekanik veya elektriksel sorunlara işaret edebilir.


Arnica Süpürge Yıllık Bakım Servisi


Elektrikli süpürgenizin optimum ve güvenli şekilde çalışmasını ve uzun ömürlülüğünü sağlamak istiyorsanız, yıllık bir servis hizmeti bunu başarmanın ekonomik yoludur. Arnica özel servisi, nitelikli teknisyen ekibi tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilir. Servis sırasında, motor içinde ve iç filtrelerin çevresinde biriken tozu temizlemek için süpürge birbirinden ayrılır, incelenir ve iyice temizlenir. Aparatlar, aşınma, yıpranma veya kırılma açısından kontrol edilir ve gerekli ise değiştirilir. Yıllık süpürge bakımınızı planlamak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Teknik servisimizin mükemmel hizmet kalitesinden emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin