Woon Teknik Servis

Woon ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Woon Teknik Servisi


Woon Servis Arıza Kayıt

Ankara Aydın Balıkesir Yalova


Türkiye’nin en önemli eletronik üreticilerinden birisi olan Sunny tarafından üretilen Woon televizyon modelleri, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle, tercih edilen ürünler arasında önemli bir yere sahiptir. İç pazarda önemli bir yere sahip olan markanın aynı zamanda dış pazarda da pek çok ülkeye eletronik eşya ihrac ediyor olması, markanın bilinirliğini ve kalitesini ortaya koyması bakımından önemlidir. Markanın modelleri herhangi bir arıza çıkması halinde Woon tv servisi garantisi ile tamir edilmekte, cihazda ortaya çıkan problemlere en kısa sürede son verilmektedir. Geniş bir servis ağı olması nedeniyle de tercih edilen markalar arasında yer alan Sunny Woon televizyon modelleri ile pek çok evi, okulu, restoran ve ofisi süslemeye devam ediyor.


Woon Televizyon Modelleri Nelerdir


Tüketici bekletilerini ve önerilerini dikkate alarak geliştirilen Sunny Woon modelleri hem kaliteli olması hem de uygun fiyatlarla satışa sunulması nedeniyle tercih ediliyor. Marka tarafından sürekli yeni projeler geliştiriliyor olması müşterilerde yüksek memnuniyet oluşturuyor. 48 ekrandan 218 ekrana kadar LED TV modelleri mevcut olan markanın LCD, HD, Full HD televizyon modelleri üstün performans ile çalışıyor.


Sunny Woon Küçük Ev Aletleri Servis Hizmeti Var mı


Televizyon yanında küçük ev aletlerin üretimine de başlayan markanın ürünlerinde ortaya çıkan problemler teknik servis elamanlarınca anında çözüme kavuşturuluyor. Kurulum, bakım ve onarım gibi konularda müşterilerine yardımcı olan Woon özel servis üstün hizmet kalitesi ile benzerlerinden farklı olduğunu ortaya koyuyor.


Woon Teknik Servis Ne Zaman Çağrılmalı


Televizyonda görüntünün olmaması, internete bağlanmaması, renk bozulması, görüntü olup ses olmaması, görüntünün bozuk olması, cihazın açılmaması, cihazın uzun sürede açılması, ekranda çatlak oluşması, ekranın yarısında görüntü olması yarısında görüntü olmaması, televizyonun bir süre çalıştıktan sonra kapanması, ekranda yatay çizgiler oluşması... gibi sorunlarla karşılaşıldığında mutlaka teknik servis çağrılmalıdır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin