1997 yılından beri teknik servis sektörü içerisinde hizmet vermekte olan firmamız gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile adından sık bir şekilde söz ettirmektedir. Bu ön plana çıkmamızı sağlayan konulardan bir tanesi müşterilerimize verdiğimiz hizmet garantisi ve çalışma sahası içerisinde göstermiş olduğumuz hizmet kalitemizdir. Bu hizmet anlayışımız ilk kurulduğumuz yıldan beri değişime uğramadan günümüze kadar artarak devam etmiştir.

Bunların yanı sıra ürünlerine hizmet vereceğimiz müşterilerimizle imzalamış olduğumuz sözleşmeler müşterilerin bizlere duymakta oldukları güvenin artmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı müşterilerimiz bu sözleşmeler sayesinde ürünlerini emin bir şekilde bize verebileceklerdir. Kendilerine sözleşme içerisinde belirtmiş olduğumuz konuları iyi şekilde öğrenerek akıllarında soru işareti bırakan noktaları teknik personelimize ileterek gerekli cevapları alabilirler.

Sözleşmemizin İçeriği Hakkında Bazı Bilgiler


Teknik servis firması olarak siz değerli müşterilerimizle yapacağımız iş içerisinde imzalayacağınız sözleşme içerisinde bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Teknik servis içerisinde bulunmakta olan ürünlerin tamir aşamaları e-posta ya da kısa mesaj yoluyla müşterilere bildirilecektir. Teknik servis bünyemiz içerisinde bulunan ürünlerin tespit edilen yedek parça değişimleri ya da ekstra tamir ücretleri müşterilere bildirilerek ücret konusunda bilgilendirmelerde bulunulur.Firmamız içerisinde onaylanmış olan cihazların hedeflenen tamir süresinin 7 iş günü olduğunu söyleyebiliriz. Lakin işin uzaması halinde en geç 15 iş günü içerisinde ürünler müşterilere tamir ve onarım işlemleri tamamlanmış bir şekilde iletilmiş olacaktır.


Firmamızın Müşteri Memnuniyeti


Teknik servis firması olarak müşterilerimize bu sözleşmeyi sunarken her daim müşterilerimizin iş konusunda gerekli olan bütün konular hakkında bilgili olmalarını hedeflemekteyiz. Bundan dolayı sizlere yollamış olduğumuz personel arkadaşlarımız imzalamanız gereken belgeyi sadece uzatıp imzalayın demek yerine sözleşmeyi iyi bir şekilde okumanıza yardımcı olarak aklınızda herhangi bir soru işaretinin oluşmasına engel olacaklardır. Bu hizmet anlayışımızdan ötürü müşterilerin bizlere ürünlerini teslim ederken güven duyduklarını hissedebilmekteyiz.Bunun yanında müşterilerimiz diledikleri zaman çağrı merkezimizi arayarak bizlerde olan ürünleri hakkında bilgi alabilirler. Firma olarak ev ya da iş yeriniz içerisinde çözüme kavuşturabileceğimiz sorunları kısa süreler içerisinde çözerek sizlerin zaman açısından kayıp yaşamanızı engellemekteyiz.

Bizi Takip Edin