Atex Teknik Servis

Atex ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Atex Teknik Servisi


Atex Servis Arıza Kayıt

Karabük Kars Tekirdağ Tunceli


Sanayi tipi endüstriyel süpürge ürünleriyle sektörde isim yapan Atex, gerek başarılı teknik servis ağı gerekse kaliteli donanımlarıyla müşteri memnuniyetini arttıran markalardan birisidir. Patlamaya karşı korumalı olan bu temizlik makinelerinde olası arızalanma durumuyla karşı karşıya kaldıysanız hemen Atex süpürge servisi kadrosuyla iletişim kurarak sorununuza çözüm isteyebilirsiniz. Vakumlu şekilde temizleme sağlayan makineler, her türlü ateşleme kaynağının tetiklenmesini önleyecek yapıdadır.


Atex Süpürge Servisi Neden Gereklidir?


Atex marka süpürge ve temizlik makinaları, toz ve gaz patlamalarını önlemeye karşı tasarlandığı için olası tamirat konusunda mutlaka teknik ekip tarafından incelenmesi gereklidir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunan Atex süpürge servisi hizmeti; alanında deneyimli, yüksek eğitim görmüş tam donanımlı kişiler tarafından sağlanmaktadır. Dolayısıyla alacağınız teknik hizmet konusunda ekibimize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.


Atex Süpürge Servisi Garanti Süresi Kaç Yıldır?


7/24 hizmet sunan Atex süpürge servisi, değiştirilen orijinal parçaları ve yapılan bakım hizmetini 1 yıl boyunca garanti kapsamına almaktadır. Servisle iletişime geçtikten sonra parça değişimi ve servis işlemi fişle kayıt altına alınır. Böylelikle zaman kaybı, erteleme veya kayıp gibi müşteri mağduriyeti yaratacak olası aksiliklerin önüne de geçilmiş olunur.


Atex Süpürge Servisi Tamir ve Bakım Süreci


Atex süpürge servisi ekipleri, çağrı merkeziyle iletişim sağladıktan sonra talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret edecek ve süpürgenizin bakım veya onarımı için destek olmaya çalışacaklardır. Güvenilir hizmet ağına sahip olan Atex, hızlı servis olanakları sayesinde sorununuza kısa sürede çözüm bulmaya çalışır. Üstelik sadece tamir ve onarım konusunda değil bakım konusunda da ihtiyacınıza yönelik hizmetten faydalanabilirsiniz. Sorununuzu ister online servis kaydı oluşturarak bildirebilir isterseniz çağrı merkezleri aracılığıyla iletişim kurarak aktarabilirsiniz.


Ancak unutulmamalıdır ki soruna kendi kendinize müdahale etmeniz hem süpürgenizin garanti süresini bozacak hem de kullanım ömrünü kısaltacaktır. O nedenle arıza durumuyla karşılaştığınız an tecrübeli ve profesyonel Atex süpürge servisi ekibimizden yardım isteyerek süpürgenize ve makinanıza daha sağlıklı bir çözüm bulabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin