İnoksan Teknik Servis

İnoksan ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


İnoksan Teknik Servisi


İnoksan Servis Arıza Kayıt

Adıyaman Karaman Yalova Yozgat


1980 yılında sektöre adım atan İNOKSAN, Türkiye'nin endüstriyel mutfak sektöründeki prestijidir. Ülke çapına yayılmış 100'ü aşan İNOKSAN servisi ile satış sonrası hizmetlere çok önem veren İNOKSAN, endüstriyel mutfak ekipmanları, elektrik, elektronik, soğutma ve gaz sistemleri konusunda donanımlı nitelikli personele ve yeterli teknolojiye sahip iş ortakları arar. İNOKSAN teknik servisi, Türkiye'nin her noktasında kalite, hızlı çözüm anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile müşteri memnuniyetini öncelik edinir.


İNOKSAN Ticari Mutfak Makineleri Arıza Tamiri


İnoksan, ticari mutfaklar için bulaşık/bardak yıkama makineleri, çamaşırhane makineleri, pişirici cihazlar, setüstü pişiriciler, sebze & hamur hazırlama makineleri, soğutucular ve diğer pek çok ekipman ile restoran, otel, cafe, okul, fabrika gibi işletme mutfaklarına hizmet verir. Hazırlama, pişirme, yıkama, soğutma, muhafaza ve servis için kullanılan tüm ürünler İNOKSAN beyaz eşya servisi kapsamındadır. Herhangi bir tamir ve bakım ihtiyacında iş ve hizmet kaybının önüne geçilir.


Ticari Mutfak Cihazları Neden Arızalanır?


Endüstriyel mutfak ekipmanları, yoğun tempoyla ve neredeyse her gün kullanılır. Birçok fonksiyonel cihaz vardır ve arıza için de farklı nedenler olabilir.


Düzenli bakım yapılmaması: Bir servis anlaşması, muhtemelen ticari bir mutfağa sahip birinin yapabileceği en iyi hamledir. Mutfağınızdaki cihazlara periyodik bakım yapmak için yetenekli bir teknisyenin servis vermesi, zaman, iş ve kazanç kaybı risklerine karşı sizi korur.


Aşınmış veya arızalı parçaları değiştirmeme: Kayışlar, brülörler ve diğer birçok küçük bileşen bir makinede büyük bir arızaya neden olabilir. Bu yüzden İNOKSAN teknik servisi teknisyeni bir parçanın değişimini önerdiğinde göz ardı edilmemelidir.


Kötü havalandırma ve aşırı sıcak: Düzgün çalışan davlumbazlarınız, klima sistemleriniz veya profesyonel bir temizlik olmadan işlere devam edildiğinde ortam hava ve hijyen kalitesi düşer. Ayrıca, mutfak aşırı ısınıyorsa, kesinlikle bundan etkilenecek cihazlar olacaktır.


Ticari mutfak sistemlerindeki arıza nedenlerinin hemen hepsinin göz ardı edilen sorunlara bağlı olduğunu fark edeceksiniz. İNOKSAN özel servisi periyodik bakımı ile mutfak cihazlarınızın uzun süre sağlam ve verimli kalmasını sağlayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin