Toshiba Teknik Servis

Toshiba ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Toshiba Teknik Servisi


Toshiba Servis Arıza Kayıt

Çanakkale İzmir Kahramanmaraş Kocaeli


TOSHIBA, teknoloji tarihinin mimarlarındandır. 1939 yılında Shibaura Seisaku-sho ve Tokyo Denki şirketlerinin birleşmesiyle Tokyo Shibaura Denki kurulur. 1978'de şirketin adı Toshiba Corporation olarak değiştirilir. Şirketler, zamanının yaratıcılarıdır. 1921'de Tokyo Electric, akkor ampulleri ve dünyanın ilk çift sarmallı ampulünü icat eder. 20. yüzyılın ortalarında, video kayıt cihazı, TV, klima, ilk IBM uyumlu dizüstü bilgisayarı, NAND flash belleği gibi buluşların sahibidir. Bugün, Toshiba dünyanın en değerli, en saygın markalarından biri olarak kabul görüyor. Bu kalıcı değerinin mozaiğinde başarılı Toshiba Servisi hizmetleri büyük önem taşıyor.


Toshiba TV Nasıldır?


Toshiba, TV teknolojisinde de iddialıdır, özellikle uygun fiyatlı TV'ler sunar, ancak yine de minik HD Ready setlerinden LED'ler de dâhil olmak üzere tüm üst düzey televizyonları üretir. 24 inç TV modellerinden 4K OLED'lerine kadar Toshiba'nın tüm TV'leri akıllıdır. Toshiba tüketici beklentilerine uygun olarak, ileri teknolojiye sahip, pratik, sağlam ve makul fiyatlı TV'ler geliştirirken Toshiba TV Servisi tamir ve bakım hizmetleri ile marka kullanıcılarını destekler. Teknik altyapıya sahip uzmanlardan oluşan TV teknisyenleri eski yeni tüm Toshiba televizyonlarınızın onarımını ve bakımını yapabilir.


Toshiba Klima Cihazları Çok Arıza Yapar mı?


Toshiba, hem evsel kullanıma he de ticari kullanıma yönelik yüksek teknolojili klima sistemleri üretir. Toshiba klima fiyatları, muadillerine göre biraz daha pahalıdır, fakat müşteri tercihlerinde ilk sıradadır. Bunun nedeni klima modellerinde enerji verimliliği sınıfının en iyisini üretmesidir. Satın alma fiyatı ile kullanım maliyeti karşılaştırıldığında Toshiba klima satın almak mantıklıdır. Bununla birlikte "Toshiba klimaları çok arıza çıkarır mı?" Sorusunun cevabı, hemen her tüketici için önemlidir.


Toshiba klima sistemleri, en dayanıklı ve en güvenilir sistemlerdir. Kurulum standartlarına ve kullanım talimatlarına dikkat edildiği sürece uzun yıllar hiç bir problem çıkarmadan kullanabilirsiniz. Diğer hallerde tüm klima arıza nedenleri Toshiba içinde geçerlidir ve günün sonunda Toshiba Klima Servisi ile yollarınız kesişir. Klimanızın arıza yapmasını beklemeden önleyici bakım hizmetlerinden yararlanmak cihazınızı korur, performansını artırır ve kullanım ömrünü uzatır. Kullandığınız soğutma sistemine bağlı olarak Toshiba merkezi sistem klima servisi, Toshiba VRF Servisi veya Toshiba salon tipi klima servisi birimlerimizden destek alabilirsiniz.


Toshiba Teknik Servisi


Tüketici elektroniği ve ev cihazları arızaları için tamir ve bakım söz konusu olduğunda her bir markanın teknik özelliklerine hâkim olmak önemlidir. Cihazlarınızda herhangi bir sorun olduğunda Toshiba Özel Servisi, TV tamiri ve bakımı, klima tamiri ve bakımı hizmetlerinde donanımlı ve deneyimli teknik personeli ile her zaman yanınızdadır. Yapılacak işe, sunulacak Toshiba teknik servisi hizmetlerimize güveniyor ve hem işçilik hem de kullanılacak orijinal parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. 7/24 çağrı merkezimizi aramanızı bekliyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin