Maksan Teknik Servis

Maksan ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Maksan Teknik Servisi


Maksan Servis Arıza Kayıt

Artvin Diyarbakır Giresun Osmaniye


Endüstriyel mutfak ekipmanlarıyla sektörün öncüleri arasında gelen Maksan, çağdaş yenilikleri ve başarılı ürün gruplarıyla her geçen gün büyümeye devam eden markalar arasındadır. Kaliteli ve uzun ömürlü beyaz eşya seçenekleriyle karşınıza çıkan markanın teknik servis ağı da müşteri memnuniyeti konusunda başarılıdır. 7 yıllık tecrübeli olan teknik servis kadrosuyla evinizde veya ofis, fabrika gibi iş yeri ortamlarınızda kullandığınız beyaz eşyaların bakımını ve onarımını sağlamaktadır.


Maksan Sanayi Beyaz Eşya Servisinin Avantajları Nelerdir?


Maksan sanayi beyaz eşya servisi için ilgili destek numarasını arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Servis kaydınızı yaptırdıktan sonra alanında tecrübeli ustalar çözüm sağlamak için sizinle iletişime geçecektir. %100 müşteri memnuniyeti konusunda büyük bir titizlik gösteren servis ağına 7/24 günün her saati ulaşabilmeniz mümkündür.


Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve klima gibi pek çok ürün üzerinde bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Müşteri odaklı ve güler yüzlü çalışan deneyimli kadro, değişen teknolojiye ayak uydurduğu için kusursuz bir onarım hizmeti alabilmenize olanak tanır.


Maksan Sanayi Beyaz Eşya Servisi Parça Garantisi


Servis kaydı bırakarak iletişim kurabileceğiniz Maksan sanayi beyaz eşya servisi, orijinal parça garantisi sunduğu için ürününüzün kullanım ömrünü olumlu yönde destekler. Değişen tüm parçalar 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Hesaplı ve kaliteli hizmet sunan Maksan sanayi beyaz eşya servisi, onarım ve bakım konusunda hijyen standartlarına da ön planda tutar.


Güvenli, ekonomik ve hızlı çözümler sunan Maksan sanayi beyaz eşya servisi, her yıl portföyünü genişleterek ankastre ve diğer beyaz eşyaların bakımı konusunda profesyonel çözümler sunar. Arıza durumunda ekip araçlarıyla kısa sürede adresinize gelen servis, hasar görmüş parçaları değiştirerek beyaz eşyalarınızın daha verimli çalışmasını amaçlamaktadır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin