Beko Teknik Servis

Beko ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Beko Teknik Servisi


Beko Servis Arıza Kayıt

Bayburt Çorum Muş Tekirdağ


Dayanıklılığı ve pratik teknolojisi ile popüler marka BEKO, dünyada 280 milyondan fazla tüketici portföyüne sahiptir. Tüketici memnuniyetine çok önem veren BEKO'nun beyaz eşya, süpürge, TV, kombi, klima grubundaki ürünlerine Beko teknik servisi olarak hizmet veriyor, yüksek tamir ve bakım kalitesi ile marka değerine katkıda bulunuyoruz. Beko beyaz eşya servisi, Beko klima servisi, Beko kombi servisi, Beko TV servisi, Beko süpürge servisi birimlerimiz ile büyük bir organizasyona sahibiz.


BEKO Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri - BEKO Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı


BEKO beyaz eşya kategorisinde bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın/ocak gibi bir evin veya işletmenin vazgeçilmezi olan ürünler bulunur. Her ürünün işlevleri, mekanizmaları, verimli çalışma ihtiyaçları için BEKO beyaz eşya servisi teknik ekibimiz yetkin ve tecrübeli uzmanlardan oluşur. İş prensibimiz, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır veya kurutma makinenizde herhangi bir sorun olduğunda gerekli tamir ve bakım hizmetini en kısa sürede tamamlamak, rutininizi aksatmamaktır. 


- BEKO buzdolabı tamiri: Genellikle buzdolabı ve dondurucu sorunları; sesli çalışma, yeterince soğutmama, aşırı buzlanma, su sızıntısı, nem, akıllı teknoloji dokunmatik panellerinde ayar sorunudur. Benzer ve diğer buzdolabı arızaları için BEKO teknik servisi uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
- BEKO fırın / davlumbaz tamiri: Pişirme grubu ürünlerin arızalanmasına neden olan sorunlardan bazıları; ateşleyiciler, brülörler, röleler, rezistanslar, bozuk kapaklar, ampuller, fan motoru pilot anahtarı olabilir. BEKO tamir ve bakım servisimiz tüm eski ve yeni model fırınlar, davlumbaz ve ocaklar için uygun maliyetli çözümler üretir.
- BEKO bulaşık makinesi tamiri: Bulaşık makine yıkama döngüsünün bozulmasına neden olan birçok sorun vardır. Bulaşık makineniz temiz yıkamama, kötü kokular, su almama gibi sık rastlanan bir problem gösteriyorsa BEKO teknik servisi teknisyenlerimiz, duruma hemen müdahale edip cihazınızı standartlarına getirecektir. 
- BEKO çamaşır makinesi/kurutucu tamiri: Çamaşır veya kurutma makinesi arıza şikâyetleri; gürültü, koku, önden ve üstten yüklemeli makinelerde sarsıntı, anahtar, kontrol panosu veya kapanmayan kapak olabilir. BEKO beyaz eşya servisi teknik personelimiz tüm modeller için bilgili ve deneyimlidir.


BEKO Süpürge Servisi


Beko elektrikli süpürge, pratik, kompakt ve güçlü modeller içerir. Genellikle kullanım hatası veya çevresel etkenler süpürge arıza nedeni olabilir. Zayıf vakum, toz almama, hortum kaçakları, çalışırken kapanma gibi bazı sorunlar zamanla yaşanabilir. BEKO süpürge servisi uzmanlarımızın tamir ve bakım çalışmaları ile süpürgeniz kısa sürede normal çalışmasına geri dönecektir.


BEKO TV servisi


Her televizyon teknolojisinin teknik farklılıkları vardır, bu nedenle TV tamirinde eski ve yeni teknoloji bilgisine hâkim olmak çok önemlidir. BEKO televizyonunuz, BEKO plazma TV, BEKO LCD TV, BEKO LED TV, BEKO OLED, BEKO QLED, BEKO UHD 4K Smart TV televizyon modellerinden herhangi biri olabilir. TV modeli ve arıza nedeni ne olursa olsun, BEKO TV servisi teknik ekibimiz tüm TV sorunlarını çözme potansiyeline sahiptir.


BEKO Kombi servisi: Hem sıcak su, hem de ısınma ihtiyaçlarına mükemmel bir çözüm olan kombiler özel uzmanlık gerektiren karmaşık sistemlerdir. Zaman içerisinde, kireçli sert sular, sık elektrik kesintileri veya aşınan mekanik parçalar, bir kombi arıza nedeni olabilir. Kombi cihaz arızalarının önlenmesi için yıllık bakım yaptırmak önemlidir. BEKO kombi servisi tamir ve bakım ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.


BEKO Klima Servisi


Klima sıcak coğrafyaların vazgeçilmezi olarak giderek popülaritesini arttıran bir cihazdır. Akıllı teknolojilerle birlikte mükemmel ısı/nem ve kontrol sunan BEKO klima modelleri; split klima, merkezi sistem kanallı klima, kanalsız mini klima, duvar tipi/yer tipi/tavan tipi/salon tipi klima türlerinden biri olabilir. BEKO klima servisi markanın tüm klima modellerine hâkim teknik bilgi donanımına sahiptir. Soğutucu sıvı kaçağı, ünite etrafından sızan su, gürültülü çalışma gibi klima şikâyetleriniz veya başka bir klima arıza işareti olduğunda BEKO özel servisi çağrı merkezi numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin