Uğur Teknik Servis

Uğur ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Uğur Teknik Servisi


Uğur Servis Arıza Kayıt

Iğdır Kırıkkale Kilis Yozgat


UĞUR Soğutma Kuruluşu, 1954 yılında Aydın Nazilli'de dondurma ticareti yapan Mehmet, Ali ve Ünal Takmaklı kardeşlerin vizyoner bir girişimidir. İlk yıllarında dondurma ticareti yanı sıra UĞUR servisi dondurma makineleri tamir hizmeti veren şirketin geliştirdiği dondurma makinelerinin ilk versiyonu 1965 yılında görücüye çıktı. 1975 yılında ise dünyaya dondurma makinesi ihracatı yapmaya başlamıştı. Sonraki yıllarda tüketici soğutucu ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyet alanını genişleterek ve büyüyerek birçok ürün üretti. UĞUR Soğutma, ticari ve ev tipi soğutucularda; dondurma makineleri, buz makinesi, derin dondurucu, şişe soğutucu, su sebili ve klima sistemlerinde 420'den fazla çeşit ile günümüzde Türkiye'nin ve dünyanın en popüler üreticilerindendir.


UĞUR Soğutucu Ürünleri Nelerdir?


UĞUR derin dondurucu alanında bir fenomendir, kendi markasıyla yarışan modeller üretir. Modern derin dondurucu çeşitlerinin çoğu; 126 - 330 litre kapasite, A++ enerji verimliliği, dayanıklı kabin gövdesi, pratik taşıma sağlayan ayaklar, dolap içi aydınlatma ve ayarlanabilir termostatlar gibi kullanım deneyiminizi maksimuma çıkaracak özellikler içerir.


- UĞUR ev ve ofis ürünleri: Derin dondurucular, dikey derin dondurucular, buzdolapları, fonksiyonel dondurucu ve klima cihazları.
- UĞUR Ticari ürünler: Dondurma makineleri, buz makineleri, blok kapaklı derin dondurucu, süper dondurucular, şişe soğutucular, market tipi soğutucular ve dondurucular, muhafaza dolapları, dondurma teşhir reyonları, şerbet makinesi, pasta teşhir reyonları.


UĞUR marka güvencesiyle, hem evsel kullanıma hem de ticari sektöre yönelik soğutma ve dondurma cihazları ihtiyacınızın çoğunu karşılayabilirsiniz. Herhangi bir arıza için ise UĞUR beyaz eşya servisi, UĞUR şişe dolabı servisi, UĞUR dondurma dolabı servisi, UĞUR buz makinası servisi birimlerimizden destek alabilirsiniz.


Uğur Derin Dondurucu Neden Arızalanır?


Marka, her bir derin dondurucu modeli için en az 5 yıl garanti verir, fakat teknik nedenlerden, kullanım hatasından veya değişen çevresel şartlardan kaynaklanan sorunlar olabilir. Kötü evaporatör fanları, arızalı emniyet şalterleri, hatalı defrost zamanlayıcılar ve diğer soğutma sistemi sorunları, UĞUR teknik servisi tarafından ele alınması gereken profesyonel konulardır. Bu konular, uzman bilgisi ve araçları olmadan onları tamir etmeye çalışanlar için yaralanmaya neden olabilecek tehlikeli kısımları içerir.


- Evaporatör bobininin bulunduğu dondurucunun arkası donmuşsa, aşırı derecede buz çözünmesi olabilir, cihaz soğutmayabilir. Cihaza bağlı olarak, bunun nedeni hatalı bir defrost ısıtıcısı, defrost sensörü veya kontrol panosundan kaynaklanabilir.
- Sıcaklık izleme cihazı hatalı çalışıyor olabilir, bir sıcaklık sensörü veya termostat sıcaklığı doğru şekilde okumuyorsa soğutmada problem yaşanır. Cihazın ayarlanan sıcaklıkları çok düşükse, cihaz soğudukça havadaki nemi alma şansınız yoktur. 
- Dondurucu bir buz çözme döngüsünden geçtiğinde, tahliye kabının tutabileceğinden daha fazla su üretir. Bu, özellikle yüksek nemli ortamlarda yüksek kullanım nedeniyle aşırı miktarda don oluşumuna neden olabilir. 
- Derin dondurucu kapısının çevresinde oluşan donma; kapının tamamen kapanmadığını gösterir. Sızdırmazlığını önleyebilecek bir yükseklik yoksa kapak ayarlarının yapılması için profesyonel UĞUR servisi yardımı gerekebilir.


En İyi UĞUR Soğutucu Cihazları Tamir ve Bakım Servisi


UĞUR özel servisi cihaz onarım ve bakım işletmesi olarak, cihazlarınızın doğru ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamak için en iyi seçiminiz. Profesyonel cihaz onarımı, yeni satın almak yerine ihtiyacınız olanı kullanmanın uygun maliyetli bir yöntemi olduğundan cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı istiyoruz. Tüm UĞUR marka beyaz eşya, derin dondurucu, soğutucu, klima tamiri ve bakımındaki deneyimleri sayesinde mükemmellik tutkusu, her müşteriye zaman ve maliyet güvencesi sağlayan özel bir süreç geliştirmiş teknik ekibimize güveniyoruz.


Kaliteli sonuçlar sunan kanıtlanmış bir sicile sahip olmaktan gururluyuz. Sizi de "memnun müşteri" portföyümüze bekliyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin