Philips Teknik Servis

Philips Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Philips Teknik Servisi


Philips Servis Arıza Kayıt

Giresun Kırıkkale Manisa Niğde


Hollanda merkezli Philips, pek çok tüketici elektroniği ürünü ile dünya insanlarının hayatını kolaylaştıran radikal ve yenilikçi bir markadır. Marka sürekliliğinin ayrılmaz bir parçası olarak Philips servis hizmetleri vermekteyiz. Yaygın Philips markası için Philips TV servisi ve Philips süpürge servisi birimlerimiz ile değerli ev eşyalarınızı uzun yıllar korumaya devam edeceğiz.


Philips TV Servisi - Philips LED TV Servisi/ Philips LCD TV Servisi/Philips Plazma TV Servisi


Philips LED TV, Philips LCD TV veya Philips Plazma TV olsun, her Philips TV modeli için Philips TV servisi hizmeti sunuyoruz. LCD TV'lerin, LED TV'lerin, UHD LED TV'lerin ve Büyük Ekranlı Plazma TV'lerin (ACCLST) teknolojisine sahip teknik personelimiz ile Philips TV tamiri ve bakımı konusunda iddialıyız. Tüm müşterilere hızlı hizmet vermemizi sağlayan Philips LCD TV, LED TV ve Plazma TV'nin orijinal yedek parçalarını kullanıyoruz. Modern teçhizatlar ve kaliteli parça kullanımıyla, projeleri kesin ve belirli bir zaman diliminde gerçekleştiriyoruz. Philips LED TV servisi, Philips LCD TV servisi veya Philips Plazma TV servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Size En Yakın Philips TV Servisi


Eski ya da yeni sahip olduğunuz Philips TV arıza yaptığında hemen bizimle iletişime geçmek için 7/24 arayabilirsiniz. Philips TV servisi olarak başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'nin hemen her noktasına hizmet verme potansiyeline sahibiz. Nerede olursanız olun, teknik servis ekibimiz planlanan gün ve saatte hizmetinizde olacaktır. Sadece profesyonel bir Philips TV servisi çalışanı ile tanışmayacaksınız, aynı zamanda yüksek kaliteli bir müşteri deneyimi sunmak için iyi eğitimli bir uzman ekiple karşılaşacaksınız.


Philips Elektrikli Süpürge Neden Arıza Yapar?


Tüm elektrikli süpürgeler zeminlerimizi temiz ve steril tutmak için çalışır. Kullanım miktarına göre ara sıra bozulmaya eğilimlidir, ancak çoğu elektrikli süpürge sorununu Philips süpürge servisi aracılığı ile çözmek kolaydır. 


- Philips elektrikli süpürge koku yapıyorsa; sorunun bir takım ortak nedenleri vardır ve genellikle kolayca çözülebilir. Torbalı süpürgelerde kokulu bir elektrikli süpürge torbası (torbasız süpürge modellerinde toz haznesi), kirli filtreler, tıkalı hortum sorunun en olası nedenleridir.
- Philips elektrikli süpürge düzgün çalışmıyorsa; sorun çeşitli nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Enerji kesintisi, hortum ve filtrelerde tıkanma, dolu bir toz torbası, hasarlı elektrikli süpürge kablosu, arızalı açma-kapama anahtarı başlıca nedenlerdir. En kötü durumda süpürge motoru arızalıdır. Sorunun tespiti ve arızanın giderilmesi için Philips süpürge servisi teknik personelimizden yardım alabilirsiniz.
- Philips elektrikli süpürge çekmiyorsa; kontrol etmeniz gereken ilk şey toz torbası veya toz haznesidir. Kirli veya tıkanmış filtreler de emiş kaybına neden olabilir.  Ayrıca elektrikli süpürgenizin hortumundaki delikler veya yırtıklar da vakum gücünü azaltabilir. Bu durumda, hortumun değiştirilmesi gerekebilir. 
- Philips elektrikli süpürge yanık kokuyorsa; bunun birkaç nedeni olabilir. Elektrikli süpürgeler yüksek sıcaklıklarda çalışmaz, bu nedenle yanık kokusu alırsanız elektrik bağlantılarından kaynaklanabilir. Tıkanmış filtreler veya aşırı dolu bir toz torbası motora fazla baskı uygulayarak aşırı ısınmasına neden olabilir. 


Philips Süpürge Servisi - Toz Torbalı/Toz Torbasız/Dikey Philips Süpürge Servisi


Toz torbalı Philips süpürge, toz torbasız Philips süpürge ve dikey Philips süpürge modelleri için Philips süpürge servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Elektrikli süpürge modelinize zamanında bakım yapılması ve onarılması, temizlik makinenizin ömrünü büyük ölçüde uzatabilir. Tüm elektrikli süpürge tamir ve bakım servisi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Doğru profesyonel ile her tür ev elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak mümkündür. Bizi arayın, günlük rutinleriniz aksamasın!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin