Smeg Teknik Servis

Smeg ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Smeg Teknik Servisi


Smeg Servis Arıza Kayıt

Amasya Çanakkale Giresun Kastamonu


Seçkin üretim anlayışıyla hareket eden Smeg, başarılı çalışmaları ve üstün kalitesi sayesinde tüm müşterilerinin memnun etmeyi başaran markalardan birisidir. Köklü çalışmalara imza atan markanın ürün gamında buzdolabından bulaşık makinesine, ankastreden davlumbaza ve küçük ev aletlerine kadar pek çok beyaz eşya seçeneği yer alır. Smeg, aynı zamanda başarılı servis ağı sayesinde sunduğu ürünlerin arkasında da durmaktadır. Böylelikle bakım onarım ihtiyacınız durumunda kolaylıkla servis ekipleriyle iletişime geçerek çözüm talebinde bulunabilirsiniz.


Smeg Beyaz Eşya Servisi Onarımı Nasıl Yapılır?


Smeg beyaz eşya servisi ekibinde çalışan uzmanlaşmış kişiler, modern servis araçlarıyla iletişime geçtiğiniz adrese gelerek ürünü incelemeye alırlar. Hızlı çıHızlHıfkfkfözüm ve servis hizmeti konusunda başarılı olan ekip, doğru yedek parça ve ekipman temini sunarak kısa sürece beyaz eşyanızın teslimatını gerçekleştirir. Beyaz eşyanızda arıza durumunun olduğundan eminseniz hemen servis ekiplerinden yardım almak için harekete geçmelisiniz. Aksi taktirde gecikmeler bakım maliyetlerinin artmasına neden olacaktır. Ayrıca beyaz eşyaların sadece tamiri konusunda değil belli aralıklarda bakımının sağlanması konusunda da başarılıdır. Böylelikle beyaz eşyanızda olası sorunların oluşma riski azalacak ve sağlığı tehdit eden unsurlar ortadan kalkacaktır.


Smeg Beyaz Eşya Servisi ile Profesyonel Hizmet


Smeg beyaz eşya servisi, profesyonel ekibiyle 7/24 teknik servis hizmeti sağlar. Ayrıca mobil Smeg özel teknik servis desteği sayesinde daha hızlı ve tasarruflu bir hizmet alabilmek de mümkündür. Hasar kaydı oluşturduktan sonra uzman ekip sizinle iletişime geçerek hasarın ne olduğu konusunda bilgilendirme yapar ve sizden aldığı izin sayesinde bakım ve onarım işlemlerine başlar.


Kalitesini her geçen gün arttıran Smeg beyaz eşya servisi, yeni teknolojileri sayesinde kusursuz bir bakım ve tamir hizmeti almanıza destekleyerek ürünlerinizi maksimum verimlilikte kullanmanıza yardımcı olur.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin