Varan Teknik Servis

Varan Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Varan Teknik Servisi


Varan Servis Arıza Kayıt

Adana Bitlis Şanlıurfa Yozgat


Varan markasına sahip olan hidrofor ve pompa gibi ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olarak model tercih ederek kaliteli ürün alımına yer verebilirsiniz. Satın alacağınız Varan ürünler kaliteli seçimler ile üretildiği için kolaylıkla arızalanmayan seçimleri size sunar.


Varan hidrofor ya da pompa alımlarınız sonrasında farklı nedenlere bağlı olarak karşılaşabileceğiniz arızaların çözümünde ise Varan servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Varan teknik servisi hizmetini edinerek ürün arızasına kısa sürede çözüm bulmanız mümkün olur.


Varan Ürün Arızaları Neden Olur?


Varan markasına sahip olan hidrofor ya da pompa alımınız sonrasında kullanıma bağlı olarak ya da yaşanan diğer sorunlar sebebi ile arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu arızaların çözümünde ise teknik destek servisinden yararlanmanız son derece önemlidir.


Hidrofor arızaları arasında bulunan çok sesli çalışma, hava üfleme, su basmama gibi farklı arıza sebeplerin çözümünde Varan hidrofor servisi hizmetini alabilirsiniz. Hizmet sayesinde yaşanan sıkıntının sebebini öğrenirken aynı zamanda çözüme de ulaşabilirsiniz.


Bunun yanı sıra Varan pompa ürünlerinde de çalışma performansında düşüş ya da çalışmasının durması gibi durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlar karşısında ise Varan pompa servisi hizmetinden yararlanmanız tavsiye edilir. Kaliteli seçim ile üretilen Varan pompalarında gerçekleşen arızaların birçoğu hatalı kullanım kaynaklı olmak ile beraber mekanik sorunlarda görülebiliyor. Sorun çözümünde özel servis desteğini alarak hem ürün performansının hem de ürünün ömrünü artıran çözümlere ulaşabilirsiniz


Varan Ürün Arızalarında Özel Servis Hizmeti


Varan markasına sahip olan ürünlerinizde karşılaşacağınız sorunların çözümünde teknik servis hizmetinden yararlanarak ürünün sorununda kısa sürede çözüme ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.


Varan özel servisi hizmetini alarak hem arıza bakımının giderilmesini sağlarken hem de bakım uygulamasından yararlanarak performans artışı sağlanırken ürün ömrünü de uzatmanız mümkün olur.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin