Beyaz Eşya Teknik Servis

Beyaz Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Beyaz Eşya Teknik Servisi


Beyaz Eşya Servis Arıza Kayıt

Bingöl Bitlis Gaziantep Uşak


Günümüzde hemen hemen herkesin evinde yer alan beyaz eşyalar gerekli olan temel ürünler arasında yer alıyor. Farklı marka seçimleri ile sunulan beyaz eşya ürünleri aynı zamanda farklı kaliteye de sahiptir. Beyaz eşya alımınız sonrasında karşılaşacağınız arızalar durumunda ise teknik servis hizmeti sunan firmalardan destek alarak çözüme ulaşabilirsiniz.


Beyaz eşya teknik servisi hizmetini alacağınız firma tercihlerinizde ise bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir. Bu seçimlerde konusunda uzman olan personele yer açan ve kaliteli ürün kullanımını tercih eden firmaları seçmeniz tavsiye edilir.


Beyaz eşya ürünlerinde yaşanacak olan arızaların onarım hizmetinde hızlı ulaşım ve kısa sürede hizmetin alınması da önemlidir. Bunun yanında alınacak olan hizmet sonrasında müşteri memnuniyeti sunan firmalar da bu anlamda en etkili olan seçimlerdir.


Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?


Beyaz eşyalarda kullanıma bağlı olarak farklı arızalar yaşanabilir. Gerçekleşen arızaların çözümlerinde ise uzman ve deneyimli olan bir personelden alınacak olan destek son derece önemlidir. Elektrik akımı ya da darbe gibi değişen sebepler ürünlerde arızaların oluşmasına sebep olabilir. Bunun ile birlikte bazı cihazların ise periyodik olarak bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakımın ise düzenli olarak gerçekleştirilmesi arızaların önüne geçen önemli bir durumdur.


Beyaz eşya ya da buna benzer tüm ürünlerde gerçekleşen arızalarda destek alınacak olan firma tercihinizde müşteri memnuniyeti sunan firma seçimine yer vermeniz olumlu geri dönüşü de elde etmenizi sağlayacaktır.


Beyaz eşya ve benzeri tüm ürünlerinizde yaşanan arıza sonrasında yapılacak olan en iyi firma tercihine yer vererek ürünün çalışır duruma gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemde de aynı sorundan dolayı sıkıntının tekrar yaşanmaması için gerekli olan incelemeleri yapmanız ve buna göre firma seçimine yönelmeniz gerekmektedir.


Beyaz Eşya Arızasından Ne Yapmalı?


Beyaz eşyalarda yaşanan arıza durumunda uzman bir teknik servisten destek alınması gerekir. Konusunda uzman olan ekip tarafından sunulacak olan hizmet ile ürün performansı aynı şekilde kullanıma sunulurken ayrıca ürün daha uzun ömürlü de olur. Gerçekleşecek olan arıza hizmetinde yedek parça değişimlerinde ise mutlaka orijinal bir ürün seçilmesi gerekir. Bu seçimi ise uzman kadroya ve kaliteli malzeme kullanımına yer açan firmalardan temin edebilirsiniz. Sadece beyaz eşya değil aynı zamanda kombi servisi hizmetinde de aynı şekilde uzman ve deneyim sahibi olan firmalardan destek alınması önerilir.


Beyaz Eşya Servisi Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?


Farklı birçok dünya markası beyaz eşya ürünlerine yer açarken aynı zaman süpürge, kombi ve televizyon gibi ürün üretimlerine de yer veriyor. Beyaz eşya servis seçimlerinde marka ile ilgili olarak donanıma sahip olan ve gerekli hizmeti sunabilecek deneyimli firmadan destek alınması oldukça önemlidir.


Beyaz eşya gibi ürünlerde karşılaşılan arızalarda ürünün istenen performansı tekrardan elde etmesi için uzman ve gerekli tüm donanıma sahip olan firma seçimine yer vermeniz beraberinde avantajı da getirecektir. Siz de en etkili sonuçları alabilmek için firma tercihi yaparken hem donanım hem de uzmanlığın yanı sıra müşteri memnuniyeti açısından da olumlu sonuca sahip olan firmaları tercih edebilirsiniz.


Beyaz eşya özel servisi hizmetini sunan firmalar arızalar sonrasında en garantili çözümü sunarak üründe yaşanan sıkıntının giderilmesinde etkili sonuca ulaşmanızı sağlar. Bunun ile ilgili destek alacağınız firmadan TV servisi gibi ek hizmetleri de alabilirsiniz. Çünkü birçok beyaz eşya markasının ürün yelpazesinde TV ürünleri de yer alıyor. Aynı zamanda süpürge servisi de beyaz eşya ürün arıza onarımlarında sunulan ek hizmetler içinde bulunuyor.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin