Cartel Teknik Servis

Cartel ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Cartel Teknik Servisi


Cartel Servis Arıza Kayıt

Konya Ordu Tokat Uşak


Sıcak bir yaz günü olduğunda en son isteyeceğiniz şey, klimanızı açtığınızda çalışmadığını görmektir. Bir klima kış aylarında sabit kalır, toz ve döküntü toplar. Yazın düzgün çalışmasını sağlamak için genellikle uygun bir servis ve bakım gerekir. CARTEL klima servisi, cihazınızda olmuş ve olabilecek her sorun için etkili çözümler üretir. Merkezi sistem split klimalar, duvar tipi/kaset tipi/zemin tipi/tavan tipi klimalar ve salon tipi klimalarda bakım, montaj, arıza tamir ve onarım işlemlerinde amacımız, hızlı ve kaliteli hizmettir.


Klima Kullanımı ile İlgili Bilinen Yanlışlar


- Enerji tasarruflu klima gerçekten ekonomik mi? Enerji tasarruflu klimaların enerji maliyetlerinden tasarruf etmeye yardımcı olduğu doğrudur, ancak bu yalnızca eviniz için doğru boyut ve birimi satın alırsanız geçerlidir.
- Klimayı açmak/kapatmak yerine hiç kapatmamak doğru mudur? Klima sürekli çalıştığında hasar görebileceği için kullanmamak daha iyi bir fikirdir. Üstelik kullanım ne kadar fazla olursa, işletme maliyeti de o kadar fazla olacaktır.
- Daha güçlü klimalar daha fazla soğutma sağlar mı? Klimanın soğutması gereken alana uygun bir boyuta sahip olması gerekir. Normal bir oda büyüklüğü için çok büyük bir klima satın alırsanız, fazla enerji harcayacağı gibi kusursuz şekilde çalışmayabilir.
- Termostat ayarını düşürmek evi daha çabuk soğutur mu? Termostatı ani ve daha düşük bir değere getirmek, klimayı daha hızlı hale getirmez. Evin daha serin olmadığını düşünüyorsanız bu, başka bir arızadan kaynaklanıyor olabilir ve klima teknik servisi aramanız gerekebilir.
- Evi uygun şekilde soğutuyorsa klima bakımı yine de gerekli mi? Tüm cihazlarda olduğu gibi klimalar da düzenli bakım, temizlik ve servis gerektirir. Bakımsızlık, ne kadar etkili çalışıyor gözükse de klimanızın iç bileşenlerine zarar verebilir. Klima, mekânı yeterince iyi soğutsa bile, yılda bir kez temizlik ve kontrol servisini sağlamalısınız. Düzenli CARTEL teknik servisi bakımı, tamir maliyetlerini düşürür ve sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin