Baxi Teknik Servis

Baxi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baxi Teknik Servisi


Baxi Servis Arıza Kayıt

Artvin Bilecik Bingöl Osmaniye


İklimlendirme konusunda vazgeçilmez olan kombi ve klimaların verimli çalışması aynı zamanda da uzun ömürlü olması açısından bakım görmeleri gerekir. Baxi özel servisi, iklimlendirme sistemleri ile ilgili her konuda yardım alınabilecek uzman bir servis. Cihaz hangi marka ya da model olursa olsun Baxi servisi, kombi ve klima sorunlarını uzman ekibiyle çözmektedir.


Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Klimalar, hem ısıtma hem de soğutma için kullanılan cihazlardır. Bu nedenle klima bakımının yılda iki kez yapılması gerekiyor. Bakım zamanı olarak en ideal zaman ise yaza ve kışa girmeden önce bahar ayları olabilir. Klimanın kullanıldığı zamanlarda kullanıcı, hava fitrelerini çıkartarak temizleyebilir ve bakımını yapar. Kullanım sıklığına göre bu işlem birkaç ayda bir yapılabilir. Yılda iki kez yapılan profesyonel bakım çalışmalarını uzman servisler yapmalıdır. Baxi klima servisi, bakım ve onarım konusunda kaliteli hizmet vererek kullanıcıların zor durumda kalmalarına izin vermiyor.


Kombi Bakımı Hangi Sıklıkla Olmalıdır?


Kombi verimini korumak ve kombi ömrünü uzatmak için yılda bir kez bakım yapılması gerekiyor. Kış aylarında tüketicinin mağdur olmaması için kombi bakımı kış aylarına girmeden önce yapılmalıdır. Düzenli bakım yapılmayan kombilerde ciddi arızalar oluşabilir, bazen kombinin değiştirilmesi bile söz konusu olabilir. Her iki durumda maddi kayba sebep olur. Kombi bakımı ve onarım için kombi uzmanı servisten destek alınması gerekir. Baxi kombi servisi, tüketicinin maddi ve manevi kayıplar yaşamaması için kaliteli hizmet alabileceği profesyonel bir servis.


Neden Baxi Teknik Servis Tercih Edilmeli?


Kombi ve klimalar için ayrıcalıklı hizmetler sunan Baxi teknik servisi, arızaların en kısa zaman içerisinde giderilmesini sağlıyor. Cihaz parçalarının değişmesi gerektiği durumlarda bile bu süreyi minimumda tutmaya çalışır çünkü müşterinin mağdur olmaması ve müşteri memnuniyeti Baxi teknik servis için önceliklidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin