Samsung Teknik Servis

Samsung ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Samsung Teknik Servisi


Samsung Servis Arıza Kayıt

Afyon Karaman Samsun Siirt


Samsung, tüketici elektroniği alanında uzmanlaşmış, dünyada gelir bakımından en büyük yedinci en değerli marka olan teknoloji devi şirkettir. 80 yılı aşkın süredir büyüyerek faaliyet gösteren markaya Samsung servisi olarak destek veriyoruz. Uzmanlığını taşıdığımız birimler olan Samsung beyaz eşya servisi, Samsung TV servisi, Samsung süpürge servisi ve Samsung klima servisi ile sadık Samsung tüketicilerinin hizmetindeyiz.


Samsung Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri - Samsung Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı


Samsung beyaz eşya kategorisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın/ocak, bulaşık makinesi gibi bir evin veya işletmenin demirbaşı olan ürünler bulunur. Her bir ürünün çalışma prensipleri, performansı ve bakım ihtiyaçları için Samsung beyaz eşya servisi ekibimiz bilgili ve deneyimli kişilerden oluşur. Amacımız, buzdolabınızda, bulaşık makinenizde, fırında, çamaşır makinenizde veya kurutucunuzda gerekli hizmeti, bizi aradığınız günde tamamlamaktır. 


- Samsung buzdolabı tamiri: Yaygın buzdolabı ve dondurucu sorunları arasında; kaçaklar, akıllı teknolojiler, dokunmatik paneller, gürültülü çalışma, soğutma sorunları, aşırı buzlanma ve yoğunlaşma vardır. Çalışmayan veya arızalı olan buzdolabı için Samsung servisi birimimiz ile görüşebilirsiniz.
- Samsung fırın / davlumbaz tamiri: Fırın ve davlumbazların çalışmamasına neden olan sorunlardan bazıları; bozuk kapaklar, ampuller, anahtarlar, ateşleyiciler, brülörler, röleler ve daha fazlasını içerir. Samsung tamir ve bakım servisimiz eski ve yeni tüm modellere özen gösterir. 
- Bulaşık makinesi tamiri: Bir bulaşık makinesi biraz karışıktır ve yıkama döngüsünün bozulmasına neden olan birçok sorun vardır. Ancak, bu artık sizin için bir sorun olmamalıdır. Samsung teknik servisi bölümümüzde temiz yıkamama, pompa tertibatı kokuları gibi sık rastlanan bulaşık makinesi sorunları giderilir. 
- Samsung çamaşır makinesi/kurutucu tamiri: Yaygın çamaşır ve kurutma makinesi sorunları; kontrol panosu ve havalandırma sorunları, gürültü, önden ve üstten yüklemeli makinelerde sarsıntı, anahtar ve kapak sorunlarıdır. Tüm bunlar, Samsung beyaz eşya servisi müşteri temsilcimizi aradığınız gün kontrolden geçirilecek ve gereken yapılacaktır.


Samsung Süpürge Servisi


Elektrikli süpürge, bir iç mekan temizliği için elzem olan en gözde araçtır. Zayıf emiş gücü, toz almama/tıkanmış filtre, hortum çatlakları, kablo/fiş sorunları gibi yaygın sorunlar zamanla yaşanır. Samsung süpürge servisi teknisyenlerimizin tamir ve bakım çalışmaları ile süpürgeniz yeni gibi olacaktır. Tüm süpürge modelleri için tamir ve bakım işlemi süresi en fazla 1 saattir.


Samsung TV servisi


Çığır açan teknolojiler sunan Samsung TV'ler, plazma ekranlardan LCD'ye, LED'den OLED'e, QLED 4K Smart televizyonlara kadar evrildi. Bu süreçte, hızlı teknoloji geçişlerine entegre olabilen Samsung TV servisi ekibimizin üstün yeteneklerine güveniyoruz. Her model TV için teknik servis hizmeti sunabilme potansiyeline sahibiz. LCD ve plazma televizyonlar 2014 yılı itibarı ile artık üretimde değil, fakat hala çoğu evde kullanılmakta olan bu televizyonlar için bile TV servisi hizmeti alınabilir.


Samsung Klima Servisi


Klimaların karmaşık yapısı ve özellikleri Samsung klima servisi teknisyenlerimiz için özel ihtisas konusudur. Samsung split klimalar, merkezi sistem kanallı klimalar, kanalsız mini klimalar, duvar tipi/yer tipi/tavan tipi/salon tipi klimalar üreten markanın tüm klima modellerinde teknik personelimiz etkindir. Su sızıntısı, soğutucu sıvı kaçağı, yüksek sesle çalışma gibi klima şikâyetleriniz için bizi hemen Samsung özel servisi numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.


Samsung teknik servisi olarak, cihazlarınızın tamir ve bakım hizmetlerinden en iyi performansla çıkacaklarına dair garanti veriyoruz. Teknik personelimiz, sürekli eğitim alır ve deneyimlerini geliştirir. Bu nedenle tüm cihazlarınıza mükemmel bir tamir ve bakım uygulayacaklardır. Eski veya yeni olsun, tüm cihaz modellerini ve teknolojilerini 1 yıl garantili onarıyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin