Teknik servis firmaları içerisinde diğer firmalardan kendimizi sıyırarak ön plana çıkmamızı sağlayan unsurlardan bir tanesi müşterilerimize vermiş olduğumuz garantilerdir. Bizlerden servis hizmeti konusunda almış olduğunuz bütün beyaz eşya, klima ve televizyon ürünleri için firma olarak 6 ay ile 1 yıl arasında değişmekte olan garanti süreleri vermekteyiz. Ayrıca firmamızın çağrı merkezlerinde hizmet vermekte olan tecrübeli ve donanımlı servis elemanlarımız iş sektörü içerisinde en az 10 yıllık bir sektör tecrübesine sahiptirler.


Firmamız müşterilerin bazı konular içerisinde teknik servis firması seçerken tereddüt içerisinde kaldıklarının farkındadır. Bundan dolayı bu konular içerisinde müşterilerimizin aklında herhangi bir problem oluşmaması açısından gerekli olan bütün soruları çağrı merkezimizi arayarak gerekli cevapları öğrenmenize yardımcı olabiliriz.


Gizlilik Politikamız


Teknik servis sektörü içerisinde bazı durumlar içerisinde müşterilerimizden kişisel bilgilerini istemekteyiz. Bu durum müşterilerde bir soru işareti oluşturmaktadır. Acaba bu bilgilerim korunabilir mi diye. Bazı teknik servis firmaları bünyelerinde bulunan elemanları iyi bir şekilde seçmediklerinden dolayı bu bilgiler bazen istenmeyen üçüncü kişiler ile paylaşılabilmektedir. Lakin bizler teknik servis firması olarak siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz bu bütün bilgileri güvenli bir şekilde saklamaktayız.


Bazen bilgileriniz bir form üzerine kaydedilirken bazen de bilgileriniz dijital ortam üzerine kaydedilebilir. Bizlerin sizlerden almış olduğu bu kişisel bilgiler sadece firmamız bünyesi içerisinde kalarak herhangi üçüncü kişiler ile paylaşılması söz konusu dahi değildir.


Firma Olarak Hizmet Kalitemiz


Gizlilik politikası çerçeveci içerisinde sizlerden almış olduğumuz bilgilerinizden sonra sizlere hizmet vermeye başlayabiliriz. Hizmet verdiğimiz sektör içerisinde siz değerli müşterilerimizin yaşamakta oldukları konutlar içerisinde ya da iş yerleri içerisinde kullanmakta oldukları beyaz eşya, klima, ankastre ürünler ve televizyon gibi birçok ürüne hizmet sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz bu ürünler içerisinde kesinlikle iş garantisi sizlere sunabilmekteyiz.


Bu ürünleri bazı durumlarda müşterilerimizden alarak teknik servis şubelerimiz içerisinde tamir etmemiz gerekebilmektedir. Böyle bir durum meydana geldiği zaman müşterilerimize hangi süreler içerisinde teslim edebileceğimiz konusunda bilgiler sunmaktayız. 15 iş günü içerisinde müşterilerimizden aldığımız ürünleri sağlam bir şekilde kendilerine teslim etmekteyiz.

Bizi Takip Edin